Temat: Coś, co naprawdę warto zwiedzić/zobaczyć w Europie.

Witam !

Pytanie skierowane do dziewczyn z innych krajów, tych, które dużo podróżują albo po prostu osób, które widziały coś niezapomnianego w swoim życiu lub uważają jakieś miejsce za wyjątkowo interesujące. Przede mną cztery miesiące wakacji (ostatnich "takich" wakacji) i właściwie już muszę zacząć je planować a więc moje drogie: chodzi mi konkretniej o zachodnią i południową Europę, pojedyncze miejsca (budynki? miasta? cudy natury?), które naprawdę warto zwiedzić w różnych krajach, żebym mogła z czegoś wybrać

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie propozycje.

Czechy - Praga, Hiszpania - Barcelona, Santiago de Compostela
Santiago de Compostela <3 moje marzenie :). Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się udać :D Oczywiście na pielgrzymkę :D
Praga! <3 (i chociaż to nie ten kierunek - Stockholm <33333)
No Szwecja niestety odpada, może w przyszłości . Hmmm. W sumie Pragi nigdy nie dane mi było zwiedzić więc może faktycznie od tego zacznę tylko.. no, co dalej?
dla mnie niezapomniany Paryż- i nie tylko wieża Eiffl'a, ale przede wszystkim nocny rejs Sekwna- ludzy na wałach, tańczący, spiewający..magia ;)
sorry, zdublowało sie
Rzym!
Jeziora Plitwickie w Chorwacji:





Alhambra w Granadzie, Cordoba, Sevilla...

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.