Temat: myslicie, ze jestem ladna?

od razu mowie, ze zdjec nie bedzie, chcialabym tylko abyscie ocenily ponizsze sytuacje, powiem tylko ze nie mam pryszczy i nie jestem parchata

ogolnie jak patrze w lustro to mam wrazenie, ze tak, ale sa tez takie dni keidy patrze w lustro i na swoje zdjecia i wydaje mi sie, ze jestem najbrzydszym czlowiekiem w Polsce zaraz po Grodzkiej, Pawłowicz i Kaliszu. Dodatkowo podburzyl mnie fakt, ze wyczytalam dzis w internetach, ze przystojni faceci zawsze sie przespia z brzydka dziewczyna, bo nieladnie mowiac liczy sie po prostu dziura, a zrobia to tym chetniej niz z ladna, bo brzydka jest latwiejsza. No a tak sie sklada, ze ostatnio dwoch megasuper przystojniaków chcialo sie ze mna przespac na imprezie(nie mial byc to trojkat). Oczywiscie kolesi zjechalam, ale polechtali moja proznosc co tu ukrywac, pomyslalam sobie ze nie bylam jedyna dziewczyna na imprezie, na pewno nie bylam latwa, wiec im sie jako tako spodobalam, a tu wychodzi na to ze bylam po prostu najwiekszym pasztetem. 

Z drugiej strony, w sumie mam powodzenie u facetow, nie jest ono duze, ale czesto jakis koles usmiechnie sie do mnie na ulicy, zaczepi, ostatnio jeden mnie odszukal na spotted, czasem zdarzy mi sie tez ze obcy ludzie mi powiedza ze jestem ładna, no ale jesli tak by bylo to czemu sie sobie nie podobam na zdjeciach i w lustrze oraz dlaczego ci przystojniacy chcieli sie ze mna przespac?

Jak myslicie, powyzej opisane sytuacje na co wskazuja?

no a co z osobami ktore daja do oceny swoje zdjecia z prosba o stwierdzenie czy sa ladne czy nie. tez maja 10 lat i za duzo czasu?

Zakładając, że naprawdę masz egzamin z mikro… to musisz mieć jakieś 20 lat. Przerażające. 

Nie wiem czy jesteś ładna czy brzydka ale pusta na pewno. I nad tym radziłabym popracować. 

AgnieszkaHiacynta napisał(a):

annamarta"Odpowiadając na pogrubione przeze mnie kwestie: Gdyby zaprosili cię na randkę, postarali się trochę, pozabiegali uznałabym że masz powodzenie. Sama chęć przespania się i w ogóle powiedzenie ci tego, świadczy że uznali że bez wysilania się mogą ten cel osiągnąć. Uroda jest kwestią subiektywną, co zapewne wiesz, mało kto mieści się idealnie w ogólne kanony piękna. Nawet do kobiet obiektywnie ładnych jak w moim avatarze znalazłyby się osoby znajdujące jakiś feler.

Jeśli na Twoim awatarze jest osoba obiektywnie ładna, to tylko potwierdza tezę, że nie ma obiektywnego piękna. Dla mnie osoba na Twoim awatarze ma urodę, która mnie wydaje się bardzo nieatrakcyjna. Chociaż nie wykluczam, że to kwestia bardzo słabego zdjęcia.Autorko, nie wiem, czy jesteś ładna. Wiem natomiast, że masz bardzo dużo czasu.

Dla mnie jest obiektywne ładna :D

annamarta, a kim jest osoba z Twojego awataru? moim zdaniem jst po prostu piekna.

na koło z mikro już umiem dawno

AlaOwnsLittleOnion napisał(a):

annamarta, a kim jest osoba z Twojego awataru? moim zdaniem jst po prostu piekna.na koło z mikro już umiem dawno

To aktorka Janet Montgomery, Brytyjka. :)

nie wyznaczalabym swojej atrakcyjności tym, że ktostam chciał się że mną przespać ;) do sedna - bez zdjęcia nie jestem w stanie tego ocenić :-)

byli pijany jak proponowali seks?

a tak serio, fajne zdjęcie. świetna jakość ogólnie, światło dzienne. wydaje mi się że jesteś brzydka :D zaraz po Grodzkiej, Pawłowicz, a już szczególnie po Kaliszu

Pasek wagi

Yyyyyyy... no cóż..szacunku nie wzbudziłaś w tych kolesiach.. Być może jeszcze jak poobserwowali jak się zachowujesz i uznali , że przyruchajka z gimbazy jak się patrzy..Nie radziłabym tego gestu odczytywać jako komplement. Natomiast jeżeli obiektywni ludzie mówią Ci , że jesteś ładna, to pewnie faktycznie nie wyglądasz jak predator.

Pasek wagi

Naprawdę chciałabym mieć w życiu tak bzdurne problemy jak Ty.

uroda rzecz gustu - dla jednego bedziesz piekna dla drugiego brzydka i inne posrednie

a dla wlasnego faceta powinnas byc najpiekniejsza

ot wszystko

wiec co Cie reszta bedzie wtedy obchodzic?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.