Temat: Waga w ciąży. ile przytyłyście i jak się tego pozbyć??/rozstępy.

Zawsze na diecie a teraz patrze jak "rosnę" ;)

Jestem w 30 tyg ciąży i przytyłam już 6 kg. Staram sie nie roztyć ale wiecie jak to jest, mąż dokarmia, mama dokarmia a ja "rosnę". jeszcze nie mam możliwości ruszania się, ponieważ ciąża jest niestety zagrożona, i muszę leżeć cały czas. 

Dlatego pytanie od Was, ile w czasie ciąży przytyłyście? i jak długo pozbywałyście się nadmiaru kg, o ile to wgl sie udało ?

i jeszcze jedno, kiedy pojawiły się rozstępy u was ? miałyście wgl ? bo ja obserwuje ale na razie nie dorobiłam sie ich.

ja jestem w 31tc i jak na razie 3,5kg na plusie

lilo1234 napisał(a):

Zawsze na diecie a teraz patrze jak "rosnę" ;)Jestem w 30 tyg ciąży i przytyłam już 6 kg. Staram sie nie roztyć ale wiecie jak to jest, mąż dokarmia, mama dokarmia a ja "rosnę". jeszcze nie mam możliwości ruszania się, ponieważ ciąża jest niestety zagrożona, i muszę leżeć cały czas. Dlatego pytanie od Was, ile w czasie ciąży przytyłyście? i jak długo pozbywałyście się nadmiaru kg, o ile to wgl sie udało ?i jeszcze jedno, kiedy pojawiły się rozstępy u was ? miałyście wgl ? bo ja obserwuje ale na razie nie dorobiłam sie ich.

w sumie to nie ty przytylas tylko tyle wazy dzieckowody wieksza ilosc krwi itd ty raczej nic:)ja 13 kg ale w tym dziecko wody itd to ok 6 bylo bo po poodzie tyle odrazu zeszlo

a i rozstepow brak mialam maly brzuch moze dlatego ze wysoka jestem i mam dluuugi tors:)

w dniu porodu (39 tydz )wazylam 52,5 kilo, przytylam niecale 5 kilo, po porodzie odrazu wrocilam do swojej wagi, a miesiac po porodzie wazylam 43 kilo. 

juz był taki wątek. 

Przytyłaś mało

ja raz +28 a raz +20

Pasek wagi

gosia2306 napisał(a):

w dniu porodu (39 tydz )wazylam 52,5 kilo, przytylam niecale 5 kilo, po porodzie odrazu wrocilam do swojej wagi, a miesiac po porodzie wazylam 43 kilo. 

o mai Gad!!! chudzinka

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.