Temat: Ile wydajecie tygodniowo ?

Witam. Powiedzcie mi za ile jesteście w stanie wyżyć w tygodniu? Ile wydajecie na samo jedzenie i ile na pozostałe rzeczy.
Jestem sama i zauważyłam, że bardzo dużo wydaję. Niby nic takiego nie kupuję, a pieniądze tak szybko znikają.
Chciałabym spróbować przeżyć za 100 zł w tygodniu( nie licząc paliwa). Czy jest to realne ? 
100 zł w miesiącu jest to niemożliwe
Pasek wagi
a przepraszam pomyliłam się.... jest to realane, jak byłam na studiach to miałam miesięcznie na wydanie 600 zł w tym opłacałam pokój za który płaciłam ok 230 do 300 zł
Pasek wagi
Ja wydaje z mężem na jedzenie i chemię od 200 do 250 zł na tydzień, zależy co nam jest potrzebne, dodam, że nie kupujemy najtańszych rzeczy. To myślę, że dla jednej osoby 100 do 150 zł na tydzień jest to możliwe jak najbardziej. 
Pasek wagi
Ja swojego czasu miałam na 2 osoby 1,200 zł + 500 zł rachunki :) 
Da się chociaż nie można pozwolić sobie na jakieś dobre wyszukane rzeczy a wtedy nasze jedzenie ograniczało się pod koniec miesiąca do chleba masła i serka na chleb. 
Teraz tygodniowo ok 80 zł ale dużo produktów mamy swoich takich jak warzywa,mięso,mleko,jajka :)
ja kiedyś tak miałam, że żyłam za 100 zł tygodniowo. a teraz.. teraz wydaję masakrycznie dużo. sama jak jestem to nie jest aż tak źle, ale jak przyjeżdża mój facet to robimy duże zakupy, a do tego jakieś wyjście na miasto - kawa, obiad, deser, cokolwiek i się uzbiera ok 250 -300 zł tygodniowo. nie liczę do tego innych kupowanych rzeczy..
my na sporzywcze rzeczy i chemie wydajemy jakies 350zł na 2 tygodnie, wiec powinno Ci sie udac :)
Pasek wagi
Jest to realne , my wydajemy od 100 do 150 zl tygodniowo na 2 osoby ,ale przyznam ze jest ciezko , wczesniej wydawalismy wiecej ,duo wiecej ale teraz odkladamy na wyjazd wiec musielismy na 3 miesiace spiac tyleczki 
Mało wydaję, może nawet mniej niż 100zł tygodniowo, ale to zasługa tego, że nie lubię gotować i robię łatwy, szybki obiad na kilka dni :)
Ja właśnie mam 100zl na tydzień i spokojnie mi starcza. Często nawet zostaje mi 20-30 zl to sobie odkładam i po miesiącu kupuje cos fajnego za zaoszczędzone pieniądze.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.