Temat: Zjadlam ponad 3000! Kopnijcie mnie w tylek! :(

Zjadlam 3200 kalorii  ! :(((
Przede mna wymarzona stabilizacja, ktora chce rozpoczac jeszcze przed Swietami, a tutaj wszystko zaprzepascilam :(
Dobrze wiem, ze teraz wszystko sie spowolni, waga pokaze ze 2-3 kg wiecej, zamiast ladnie pokazywac prawdziwy wynik :((

A najgorsze to, ze chce jeszcze jesc slodycze, napiszcie cos, zebym sie jakos ogarnela, prosze ! :)
<kop> <kop> !
Od jutra się ogarnij, wstań z wyra z nastawieniem, że to tylko jeden dzień diety i zastosuj myśli w praktyce. I tak codziennie. Filozofia jednego dnia na mnie działa najlepiej. A nie tak jakieś perspektywy odchudzania się przez miesiąc, czy dłużej. 
Myśl. Rób. Osiągaj. Ciesz się. 
Powodzenia!
Jeden dzień to nie katastrofa, nic nie przytyjesz pewnie. Zjedz trochę mniej przez następne 2 dni i bilans kaloryczny się wyrówna. Jak miałabyś przytyć 2-3 kg? W jeden dzień? Tak się nie da. Poza tym, żeby przytyć 1 kg musiałabyś zjeść 7000 kcal, także głowa do góry i się nie przejmuj, a wszystko się unormuje.
Kolejna,ktora nie odroznia przytycia od wzrostu wagi spowodowanego zaległościami w jelitach
Pasek wagi
Raz zjadłaś więcej i panikujesz że przez to przytyjesz? Kurr. litości!
Pasek wagi

to zamiast tu siedzieć i narzekać idź pobiegaj przez godzinę

 ja  tak robię jak za dużo zjem  albo idęna rower

Pasek wagi
Eee Ty naprawdę myślisz, że jak raz zjadłaś 3000 kcal to zaprzepaściłaś cały okres diety? I rozumiem, że jak tylko skończyłaś jeść, to poleciałaś się zważyć?



Nie histeryzuj, ogarnij się, serio
Pasek wagi

ja tez jak schudłam i bylam na stabilizacji zaczęłam wcinać co popadnie ale nie to ze jeden raz ale przez dłuższy czas raz dieta raz az się przejadalam i trwalo to do dziś od wakacji efekt ? +5 kg.

Wiec ogarnij się, ale pamiętaj tez ze od jednego wybryku nic nie przytyjesz. Dopiero po dluzszym czasie

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.