Temat: Nieciekawe dziewczyny z mega przystojnymi facetami

Od razu mówię, że nie robi żadnych aluzji do siebie, do moich znajomych ani do żadnej z Vitalijek.. to po prostu taka moja "obserwacja"  :)
A więc zauważyłam dużo par, gdzie dziewczyna jest na prawdę nieciekawa, bardzo przeciętna, nie jakaś super modna, ani z super figurą, czasami nawet z widocznymi zbędnymi kg, a chłopak jest po prostu cudowny, bardzo przystojny itp.
Chciałam Was spytać, czy Wam też się często rzucaja w oczy takie pary, albo znacie takie osoby?
Wiem, ze to nie wyglad jest najwazniejszy, ale niestety duza czesc facetow patrzy na wyglad zewnetrzny w pierwszej kolejnosci, nie oszukujmy sie..

ja siebie uważam za raczej przeciętną, a zawsze lecieli na mnie bardzo przystojni faceci (ci mniej przystojni też lol). jakoś specjalnie się nad tym nie zastanawiam. tylko korzystam ;)
A ja zawsze miałam powodzenie u dzieciuchów bo baaaaaardzo młodo wygląda jak na 25 lat :)  (dałabym sobie może 18)
Ja osobiście znam taką pare... dziewczyna niziutka sympatyczna kuleczka z ogromnym biustem... facet wysoki, bardzo przystojny... uwielbiam na nich patrzeć,wyglądają na szczęsliwych.. a on patrzy na nią z pożądaniem... Nie jest "ciotą" jak niektóre z was napisały... tylko naprawde świetny facet aż zazdroszcze ..w sumie to nigdy niepytałam jak sie poznali i sobą zauroczyli..
ja tam tego nie zauważyłam;p mi sie zawsze wydawało ze super laska i super ciacho i odwrotnie:)
Pasek wagi
To ja wam przetoczę rozmowę jaka kiedyś odbyłam z kolegą z pracy.

-Ty to się młoda na żonę nie nadajesz.
-Dla czego???
- Za ładna jesteś.
-No to co???
-Ładna to jest każdego , wszystkim się podoba , każdy chciał by mieć. Na brzydką nikt nie spojrzy , jest tylko moja.
Zrobiłam oczy w pięć złotych , a on ciągnie dalej :
-Ja to sobie takiego maszkarona wziąłem ze jak w polu postawie to żaden wróbel w pszenice nie usiądzie .

Jak widać o gustach nie ma co dyskutować .
Pasek wagi

as9895 napisał(a):

Ja osobiście znam taką pare... dziewczyna niziutka sympatyczna kuleczka z ogromnym biustem... facet wysoki, bardzo przystojny... uwielbiam na nich patrzeć,wyglądają na szczęsliwych.. a on patrzy na nią z pożądaniem... Nie jest "ciotą" jak niektóre z was napisały... tylko naprawde świetny facet aż zazdroszcze ..w sumie to nigdy niepytałam jak sie poznali i sobą zauroczyli..

Przypomniała mi się taka para w liceum :)
On wysoki bardzo i strasznie szczupły a ona niziutka i okrągła jak piłeczka :) Dziwnie razem wyglądali bo żeby ją pocałować to w sumie mógł uklęknąć... Ale za to jak się szanowali to daleko szukać :)
To działa też w drugą stronę. Mnie osobiście to specjalnie nie obchodzi.

no mi sie nie rzuca w oczy

jakos czesciej przystojniak z super laska ale z jakas przecietniara, malo zadbana to raczej nie

Zdarza się, zdarza :)
Pasek wagi

MllaGrubaskaa napisał(a):

To ja wam przetoczę rozmowę jaka kiedyś odbyłam z kolegą z pracy.-Ty to się młoda na żonę nie nadajesz.-Dla czego???- Za ładna jesteś.-No to co???-Ładna to jest każdego , wszystkim się podoba , każdy chciał by mieć. Na brzydką nikt nie spojrzy , jest tylko moja.Zrobiłam oczy w pięć złotych , a on ciągnie dalej :-Ja to sobie takiego maszkarona wziąłem ze jak w polu postawie to żaden wróbel w pszenice nie usiądzie .Jak widać o gustach nie ma co dyskutować .


Z ust mi wyjelas mysl przewodnia

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.