Temat: w jakim wieku mieliście pierwszego chłopaka?

W jakim wieku czy po pierwszym chłopaku było ich więcej ?


Ja swojego pierwszego  i ostatniego w wieku 16 lat obecny mąż  10 lat razem masakra :)

Pasek wagi
Ja miałam 14 :D  Nasz związek trwał zawrotnie długo-10 dni. 
16 ,5 roku , teraz mam 18 lat i dalej jestesmy razem =) 
15lat. :D
mam 17 lat i nikogo na poważnie jeszcze nie było... nie liczę 'tygodniowych związków' :) 
Takie dziecinne miłości w podstawówce się w ogóle nie liczą, bo to polegało na mówieniu sobie ,,Cześć" w szkole i lansowaniu się poprzez chodzenie za rękę. :D Poważniejszego chłopaka miałam w wieku 16 lat (3 gimnazjum), on miał tyle samo. Byłam z nim trochę ponad pół roku, a po rozstaniu cierpiałam ze 3 razy dłużej.. Po drodze miałam jeszcze jednego, z którym rozstałam się po krótszym czasie, ale do dziś się przyjaźnimy. 
pierwszy chłopak przed studniówką czyli 18-19 lat. Ale to nie miało przyszłości...Drugi i ostatni czyli mój Mąż, z którym jestem już 7 lat w tym dwa po ślubie :) i jest to najcudowniejszy facet pod Słońcem :D
Pasek wagi

Ja jestem dość stała w uczuciach;)

1- 14 lat (3 miesiące)

2- 15 lat (8 miesięcy)

3 - 16 lat (4 miesiące)

4- 17 lat (do teraz):)

Pasek wagi
Pierwszego chłopaka miałam w wieku 16 lat, byliśmy ze sobą dwa lata, teraz z obecnym jestem 4 lata i jest to mój drugi w życiu chłopak :D nie licząc nic nie wnoszących, przelotnych znajomości ;)
pierwszy  w wieku 23 lat (1 rok). Drugi 26 lat (kolejny rok), w międzyczasie 3 przelotne znajomości, az w końcu w wieku 29 poznałam męża :)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.