Temat: ile wydajecie na jedzenie i picie tygodniowo?

ostatnio modny jest blog studenta który postanowił przeżyć za 50 zł miesięcznie.

A ja mam pytanie do dorosłych już ludzi na swoim, ile wydajecie na jedzenie i picie (w tym liczymy alkohol, chyba, że alko podacie osobno) tygodniowo? ostatnio nie starcza mi tyle ile zawsze starczalo, pieniądze kończą się w połowie tygodnia i jestem już tym załamana.

a jak jest u was? napiszcie na ile osób

pewnie  mase zupek chinskich jadl , bo jak za 50 zl mozna przezyc miesiac to jakias magia chyba :)
hm 8 osob, dziennie 50 zlotych czyli w ciagu tygodnia  350 - ale to na baaaardzo skromne zycie, przy lepszych wiatrach troche wiecej + czasami zakupy w markecie - wtedy idzie np. 200 zlotych na tydzien dodatkowo.

Na wrzesień specjalnei sobie zbierałam paragony by policzyć ile kosztuje moje miesięczne wyżywienie - wody, płatki owsiane, mleko, kawa, otręby, owoce, warzywa i inne takie, tylko to co jem i wyszło mi około 200-230zł. W sumie wszystko zależy od cen, więc tak czy siak uważam że w 270 powinnam się zamknąć, jakbym kupowała w innych cenach - teraz było wybieranie jak najtańszych rzeczy ;)

artosis napisał(a):

pewnie  mase zupek chinskich jadl , bo jak za 50 zl mozna przezyc miesiac to jakias magia chyba :)

Poczytaj u niego na blogu - wyposażył się w mąkę, kaszę i ziemniaki; i jakoś żyje. Mi się idea nawet podoba :D

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.