- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
30 września 2012, 18:39
ostatnio modny jest blog studenta który postanowił przeżyć za 50 zł miesięcznie.
A ja mam pytanie do dorosłych już ludzi na swoim, ile wydajecie na jedzenie i picie (w tym liczymy alkohol, chyba, że alko podacie osobno) tygodniowo? ostatnio nie starcza mi tyle ile zawsze starczalo, pieniądze kończą się w połowie tygodnia i jestem już tym załamana.
a jak jest u was? napiszcie na ile osób
Edytowany przez riki77 30 września 2012, 18:54
30 września 2012, 18:49
30 września 2012, 18:53
30 września 2012, 18:55
30 września 2012, 19:07
30 września 2012, 19:13
200-300zł i to same podstawowe produkty,żadnych pierdół
typu wędlina w 4 rodzajach po 30 dag czy 3 rodzaje ciastek na kg.
Edytowany przez Hebe34 30 września 2012, 19:14
30 września 2012, 19:19
30 września 2012, 19:21
30 września 2012, 19:21
30 września 2012, 19:31
Widziałam blog tego faceta i jak dla mnie to porażka.W tym tygodniu ok 300 zł - mięso,wędliny, warzywa i owoce,nabiał , pieczywo,trochę słodyczy...Rodzinna 3 osobowa (2 os. dorosłe + dziecko)
U nas tez 3 osoby. I jak czytam,że ktos wydaje tygodniowo stówe to szoku doznaję, bo ja wydaję ok 300 a mam czasem echo w lodówce.
Edytowany przez Hebe34 30 września 2012, 19:32