Temat: Nastroje...

Ostatnio mam straszne huśtawki nastrojów. Raz sie smieje, a pozniej w momencie chce mi sie płakać. Co sie kurde dzieje?
Mam to samo! Dosłownie głupota potrafi mnie doprowadzić do płaczu i rozmyślania o życiu:P 
Film, rozmowa, muzyka, żart, artykuł w internecie, cokolwiek! 
A zaraz śmieję się z tego, że wyję i wyję, bo się śmieję, śmiejąc się, że wciąż wyję.
Osobiście planuję jakąś wizytę u psychologa:-)
napij się jakiegoś drinkola może:) tak na rozluznienie)
Juz mam tego dziewczyny dość! To mnie tak meczy, a jeszcze korci mnie zeby do niego zadzwonic
zmiany ciśnienia albo hormony;p
a kto kogo zostawił?sluchaj bedzie jak bedzie nie wiadomo moze do siebie wrocicie a za pol roku bedzie to samo...czasem lepiej sie rozstac i na nowo zycie rozpoczac;)
Pasek wagi
ciaza?
Zdradził, a on twierdzi ze nie zdradzil bo nie bylismy juz razem, nie ogarnim, a bardzo tesknie, a kiedy go slysze go az mi sie kolana ugiaja. Brak mi jego pocalunkow, dotyku, rozmow z nim, wyglupiania sie, no wszystkiego
ale to zdradzil czy nie zdradzil bo jesli nawet do tego nie potraficie dojsc to chyba nie bardzo wam to wspolne zycie pisane...pozatym skoro nie byliscie juz razem wiec czesto sie sprzeczacie/kłócicie aż tak aby sie rozstawac to tez nie jest dobry znak bo mozna sie pokłócic ale nadal razem być.
Pasek wagi
klotnie byly tylko o zazdrosc, bo bylam bardzo zazdrosna o jego zarty co do innych kobiet, troche przesadzilam i wiem o tym
normalne , kobiety tak mają, ja napewno.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.