Temat: Rozmowy w toku

........

Pasek wagi
zgadzam się z Wami dziewczynki,zaniżają poziom jeśli chodzi o ten program,bo równie dobrze mogli by znaleźć bardziej inteligentne grubsze osoby które sobą coś reprezentują a nie te kobietki poniżej przeciętnej,tragiczny odcinek,oczywiście ,że widownia ustawiona widać było po ich minach,i na Boga kto kazał tym dziewczynom ubrać się w takie spodenki są jakieś granice..
spodenki , mini, obciskające koszulki i jeszcze pasek pod brzuchem zeby lepiej bylo wiedac jaki jest duzy...
> żenujący odcinek... skąd oni biorą tak puste
> osoby?Do tego uzależnianie "prowadzenia się"
> kobiety od ilości dźwiganych kg...Ani słowa o
> zdrowiu czy jego braku spowodowanego nadwagą...

przeciez to tylko rozmowy w toku , nie oczekuj za wiele ;) Sto lat temu to jeszcze cos tam lubialam ogladac, teraz ogladam jak nie ma nic innego a w rwt leci cos smiesznego.
ale powiem wam że ten koleś co się przekomarza z tą dziewczyną też mnie wkurzył
Ten program bardzo obniżył swój poziom, momentami jest jak Jerry Springer Show 
nie lubie tego programu mam wrazenie ze spora czesc ludzi wystepujaca tam ma problemy z dupy wzięte. Pewnie nie dotyczy to wszystkich. Kiedys to ogladalam ale po pewnym czasie stwierdzilam, ze takie programy sa dla ludzi ktorzy lubia innym w majtki zaglądać. Cale szczescie mam swoje zycie i nie musze sie ekscytowac zyciem innych w tych debilnych programach. Swoja droga nie wiem jak Drzyzga etycznie podchodzi do kwestii zarabiania na ludzkich problemach..
> spodenki , mini, obciskające koszulki i jeszcze
> pasek pod brzuchem zeby lepiej bylo wiedac jaki
> jest duzy...


 zgadzam się;/
Zgadzam sie, ta pierwsza dziewczyna, co ma 19 lat i dziecko chyba byla lekko uposledzona lub na pogranczu normy, to bylo nie fair.
A ten facet tez bylo nie do konca halo.
Do jerego jeszcze brakuje, ale jestesmy blisko
> Do jerego jeszcze brakuje, ale jestesmy blisko
tam to jest dopiero ubaw po pachy  i problemy z dupy :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.