Temat: Rozmowy w toku

........

Pasek wagi
> hehe i jak tam wrazenia ? wierzycie ze one sa
> szczesliwe takie grube? Jest to możliwe, bo w końcu chude też są nieszczęśliwe, wiec nie sama waga decyduje o szczęściu i samoakceptacji. Mnie właśnie akceptacja i zadowolenie w innych sferach życiowych trochę przyćmiło chęć i motywacje bycia chudzielcem , ale dbam o siebie ze względów zdrowotnych.
Pasek wagi
Rozumiem ze osoba tezsza moze czuc sie dobrze w swoim ciele i byc szczesliwa, nie wsztyscy chca byc patyczakami, ale dziewczyny z ta waga napewno nie sa szczesliwe i tylko udaja, jak juz ktos wyzej sie wypowiedzial. A najbardziej dobili mnie Ci faceci, same chudzielce i niby ze wola grubsze w zyciu w to nie uwieze, taka gadka szmatka na potrzeby programu. Sa faktycznie fetyszysi ale to jakies zboczenie juz jest.
Bo niektórzy faceci wolą grubsze, ale chyba w ramach rozsądku , takie zaokrąglone kształty a nie anoreksja. 
Pasek wagi
> > hehe i jak tam wrazenia ? wierzycie ze one sa>
> szczesliwe takie grube? Jest to możliwe, bo w
> końcu chude też są nieszczęśliwe, wiec nie sama
> waga decyduje o szczęściu i samoakceptacji. Mnie
> właśnie akceptacja i zadowolenie w innych sferach
> życiowych trochę przyćmiło chęć i motywacje bycia
> chudzielcem , ale dbam o siebie ze względów
> zdrowotnych.

Oczywiscie z eosoby grubsze moga byc szczesliwe, bo w tym zyciu nie tylko wyglad sie liczy, ale te kobiety naprawde mialay sporo  nadwagi i watpie aby bylo im z tym dobrze.
Bo niektórzy faceci wolą grubsze, ale chyba w ramach rozsądku , takie zaokrąglone kształty a nie anoreksja. to nie kwestia wiary a gustu .
Pasek wagi

.......

Pasek wagi
klaudia:
http://tvnplayer.pl/odcinek,rozmowy-w-toku,sexy-grubaski-atakuja-szczuple-laski,S00E1957,4013.html
> Bo niektórzy faceci wolą grubsze, ale chyba w
> ramach rozsądku , takie zaokrąglone kształty a nie
> anoreksja. to nie kwestia wiary a gustu .

nawet się mówi że facet na kości nie poleci ale to przeciez nie chodzi żeby była 150kg baba :D w końcu kobieta to kobieta powinna mieć kobiece kształty ale ja moje musze lekko zredukować :D 
żenujący odcinek... skąd oni biorą tak puste osoby?
Do tego uzależnianie "prowadzenia się" kobiety od ilości dźwiganych kg...
Ani słowa o zdrowiu czy jego braku spowodowanego nadwagą...
do tego ich ubiór podkreślający krągłości przecież to nie wygląda ładnie

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.