- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
7 grudnia 2023, 11:59
Proszę Was o rady. Chciałabym kupić jakąś fajną bieliznę do łóżka. Co zakładacie dla swoich facetów? Body, gorsety, jakieś koronki? Chciałabym kupić body, ale nie wiem czy to fajnie wygląda i jest wygodne w użytkowaniu.
7 grudnia 2023, 12:24
wyglada fajnie, nie jest wygodne. No ale jesli to ma byc tylko do sypialni to nie o wygode czasem chodzi :) Marylin (ta firma od rajstop) ma fajna kolekcje Poupee - pewnie na kolejne walentynki znow cos nowego wypuszcza.
7 grudnia 2023, 12:56
dużo jest tanich zestawów bieliznowych na shein, mam kilka i naprawdę po praniu dalej są dobrej jakości, polecam majteczki bądź body z "dziurką" wygodne i nic nie trzeba ściągać 😃😃😃 a mega sexi wyglądają
Edytowany przez Tulipanek1111 7 grudnia 2023, 12:56
7 grudnia 2023, 13:43
Obbsesive, intimiti, intymnapl
7 grudnia 2023, 14:09
ja aktualnie intensywnie szukam body - niestety te które najbardziej mi się podobały praktycznie całe z koronki wszystkie były jakoś nielezace i niewygodne więc odsyłam i szukam dalej (tak apropos wygody tego). Chciałabym trafić na takie na które mogę założyć koszule i też w nim gdzieś wyjść, a nie tylko na chwilę do sypialni:)
gorset jest dużo wygodniejszy z moich dotychczasowych doświadczeń:)
Ja najbardziej lubię po prostu koronkowe brazyliany i pończochy, ewentualnie na to luźna biała koszule ubrać, ale mój mąż jest typem który nie jest jakimś szczególnym fanów gorsetów i nadmiaru bielizny;)
bieliznę koronkowa głównie w Intimissimi. Kilka gorsetów spodobało mi się na Zalando marki Lipsy- na żywo też okazaly się piękne, tylko w żadnym się w 100% nie czułam.
Edytowany przez sacria 7 grudnia 2023, 14:11
7 grudnia 2023, 14:37
Pończochy, pas do pończoch i koronkowe majtki robią najlepszą "robotę" :D oczywiście w jednym kolorze (tu już zależy od Waszych preferencji, mój mąż np nie lubi czerwonego, najlepsze białe). Body czasem trudno rozpiąć.
7 grudnia 2023, 14:50
Ja mam wszystkie komplety z obsessive, i takie zwykłe typu biustonosz plus majtki lub koszulki koszulki babydoll, i bardziej niegrzeczne typu body z otwartym krokiem, bodystocking, gorsety
7 grudnia 2023, 15:03
Ja mam wszystkie komplety z obsessive, i takie zwykłe typu biustonosz plus majtki lub koszulki koszulki babydoll, i bardziej niegrzeczne typu body z otwartym krokiem, bodystocking, gorsety
faktycznie Obsessive ma fajne rzeczy. Mam od nich obłędny szlafroczek/peniuar - który też się dobrze sprawdza:) muszę poszukać od nich coś nowego ładnego.
i tak jak wyżej Tonya napisała- znaczenie ma też kolor. U mnie głównie czarny, czasem jedne koronki. Za to czerwony zdecydowanie nie.
Edytowany przez sacria 7 grudnia 2023, 15:05
7 grudnia 2023, 15:14
Mój też czerwonego nie lubi, białego też niezbyt-najlepiej czarny. Do tego co już było dorzucę bodystocking, wygodne i efektowne
7 grudnia 2023, 15:14
Lubię koronki z etam,hunkemoller, ann summers, lascana.
Teraz budżetowo zamówiłam z aliexpress i pierwszy zestaw nadawał się wyłącznie do jednorazowego założenia (mógłby zostać rozszarpany w szale uniesień, był tak kiepskiej jakości), a drugi okazał się super - i domówiłam z tego sklepu kolejne.
Mam jakieś body z obsessive, ale nie lubię, ani body, ani firmy.