- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
2 kwietnia 2023, 12:41
Na kogo oddacie swój głos w wyborach? Jak myslicie kto utworzy nowy rząd?
Edytowany przez dieta_chocoszokowa 2 kwietnia 2023, 12:42
2 kwietnia 2023, 14:18
Ja zagłosuje na Konfederacje, nie dlatego że ich specjalnie lubie ale dlatego żeby PiS i PO mieli mniejsze poparcie. Konfederacja to też jedyna partia, która jest przeciwko masowej imigracji spoza Europy i nie wchodzeniu Ukraińcom bezwzględnie w tyłek.
A nie boisz się, że się dogadają z pis i stworzą koalicję?
2 kwietnia 2023, 14:25
Nie ma na kogo głosować, ja to planuję wynieść się z tego kraju, bo nie ma tutaj przyszłości.
2 kwietnia 2023, 14:34
W tym kraju nie ma na kogo zagłosować z czystym sumieniem. Zawsze to jest wybór mniejszego zła.
2 kwietnia 2023, 14:37
Nie ma ma kogo głosować tak naprawdę, ja z tych co płacę 32% podatku więc co ja tak naprawdę mogę, siedzieć cicho i utrzymywać tych co wolą się mnożyć i żyć z kombinacji, ale prawda jest taka że w UK to samo było więc czasami nachodzi mnie taka refleksja że po co się starać jak i tak nic mi się nie należy tylko jestem dodatkowo obciążana
2 kwietnia 2023, 14:38
Nie ma na kogo głosować, ja to planuję wynieść się z tego kraju, bo nie ma tutaj przyszłości.
nie wiem gdzie chcesz emigrować, ale w UK też utrzymuje się nierobów
2 kwietnia 2023, 14:43
Nie ma na kogo głosować, ja to planuję wynieść się z tego kraju, bo nie ma tutaj przyszłości.
nie wiem gdzie chcesz emigrować, ale w UK też utrzymuje się nierobów
To tylko jeden z wielu aspektów rządu pisu. W innych krajach można decydować o sobie samym w większości kwestii, chociażby zdrowotnych, czego w Polsce już nie ma.
2 kwietnia 2023, 15:08
Napewno nie na lewicę, to przez nich te problemy z węglem, samochody elektryczne, za chwilę będziemy mieszkali w szalasach w imię “dobra" ogółu.
2 kwietnia 2023, 15:09
Napewno przeciwko Pisowi i Konfederacji
2 kwietnia 2023, 15:19
Od jakiegoś czasu obiecuję sobie że już nie pojadę głosować szkoda pieniędzy na paliwo na tych złodziei. Jedni gorsi od drugich, utrzymują nierobów a pracujących obciążają co raz to nowymi podatkami. Przelaza z jednej partii do drugiej jak tylko sondaże spadają,jak szczury z tonącego okrętu. Głosowała bym na konfederację bo może rzeczywiście łatwiej było by rozkręcić firmę nie mając bogatych rodziców,uproscili by przepisy podatkowe. Ale ich poglądy odnośnie pozycji kobiet skutecznie mnie odstręczają.Taraz jakiś pajac chce aby ślub cywilny był bez możliwości rozwodu, całkowity zakaz aborcji i 10 lat więźnia. Ogólnie politycy mają nas w dupie.
Zaglosowala bym na partię która wreszcie przywróci państwo świeckie.
Edytowany przez Noir_Madame 2 kwietnia 2023, 15:25