Temat: Czy podobają Wam się sztuczne długie paznokcie hybrydowe?

Jak w temacie.

Tak

Jako facetowi w ogole nie podobaja mi sie sztuczne paznokcie.

Lubie ladne i zadbane prawdziwe paznokcie. Najbardziej podoba mi sie klasyczny francuski manicure, ktory wyglada czysto i schludnie.

Pasek wagi

zawsze mialam kiepskie paznokcie - miekkie i rozdwajajace sie, co bylo powodem lekkich kompleksow. Dodatkowo lata obgryzania w szkole sprawily ze ksztalt nie byl za ladny. No i zaden lakier nie trzymal sie dluzej niz 2 dni. Odkad odkrylam hybydy i nauczylam sie je robic poprawnie, mam zawsze pomalowane paznokcie. Przeszlam oczywiscie przez faze malowania refniferow i jednorozcow, ale krotko bo wydawalo mi sie to na dluzsza mete infantyne. Teraz mam jeden max 2 kolory, czasem jakas syrenke lub cat eye. Dlugosc bardzo roznie - od bardzo krotkich to takich prawie centymetr poza opuszke (ale to juz jest malo wygodne w codziennym zyciu), raczej utrzymuje taka srednia dlugosc ok 0,5cm.

Pasek wagi

Dodaj zdjęcia bo nie wiadomo o co Ci chodzi, tak jak dziewczyny pisały, hybryda nie przedłuża paznokcia.

Takie mi się podobają i sama takie noszę:

ale takie już nie:

Takie bardzo długie i kwadratowe to nie mój smak, ale średniej długości pomalowane bardzo lubię, są dla mnie jak biżuteria. 

nie. W pracy kiedy miałam pracownicę z takimi paznokciami- klepała w klawiaturę jak niepełnosprawna.

Tak, podobają mi się i noszę. Sądząc po wiecznym: "Pokaż paznokcie" i komplementach, nie tylko mnie ;)

Robię żele. Zdjęcia nie moje, ale pokazywałam je stylistce w ramach inspiracji, więc na przykład takie. Moje nawet są dłuższe :)

Pasek wagi

agazur57 napisał(a):

nie. W pracy kiedy miałam pracownicę z takimi paznokciami- klepała w klawiaturę jak niepełnosprawna.

tak klepac to mozna i bez paznokci :) mi sie bardzo wygodnie pisze na kompie pazurami ale fakt, ten odglos moze komus przeszkadzac. 

Pasek wagi

.Daga. napisał(a):

Nie wiem co masz na myśli pisząc ?sztuczne paznokcie hybrydowe?. Hybryda to lakier i nakłada się go na własną płytkę lub nadbudowaną/przedłużaną żelem. Hybrydą nie przedłuża się paznokci. Ja na swojej płytce mam nałożoną żelową bazę, a na nią hybrydę jako kolor. Czy to wyglada źle?

Bardzo ładne, ale dla mnie mogłyby być ciut krótsze

Do samych hybryd nic nie mam - to tylko rodzaj lakieru. Paznokcie lubię raczej krótkie, 2-3 mm poza opuszkę to max. 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.