Temat: Jak poznałyście swoich facetów?

Hej. Tak jak w temacie. Interesuje mnie czy był to jakieś niezwykły spotkania, czy takie przez przypadek, w autobusie, a może znalazłyście ich w internecie? Jak było u Was ? :)
Zwyczajnie mnie wyrwał:)
A ja się dałam jak pierwsza naiwna;P
Takie życie.
Pierwszy raz dałam się złapać na typowy męski bajer.. Był i jest nadal bajerantem, ale to takie słodkie..
Nie żałuję..:):):)
Pasek wagi
Mojego byłego już chłopaka poznałam przez internet, byliśmy ze sobą 5 lat ;-) Na obecnego wylałam przypadkiem drinka w clubie ;-))
Pasek wagi
ja poznałam w necie ale wcześniejszą miłość pod kauflandem;)))
Ja jestem z moim Narzeczonym już 6 lat :) Zaczęliśmy być ze sobą po tygodniu znajomości jak miałam 14 lat a on 16 :) Poznał nas wspólny mój kumpel, dla niego najlepszy przyjaciel. Początkowo kumpel planował, że to on mnie poderwie i będziemy razem, no ale tak jakoś wyszło... ;) Na szczęście wszystko zostało wyjaśnione i do dzisiaj się przyjaźnią, a ja mam swojego Ukochanego :D
na dyskotece tańczyłam z jakimś kolesiem, od którego strasznie było czuć miętę - strasznie i w dodatku nawet się nie uśmiechał (?) Po jednym tańcu ruszyłam do koleżanek i wpadłam po drodze na Niego, a on się tak uśmiechnął, że z chęcią zatańczyłam z nim...i tańczę do teraz :) To było dzień po walentynkach i dał mi wtedy czekoladki avanti, które miał na wszelki wypadek jako walentynka dla wyjątkowej dziewczyny :) Pudełko mam do dziś :)
Pasek wagi

lingerie na pewno przypadkiem ? ;>

A w internecie, to na jakichś stronach, forach czy zwyczajnie, przez gg ? ;)
Moja przyjaciółka zaczęła chodzić z jego przyjacielem i tak ot zostaliśmy sobie przedstawieni...

lady.a W 90 procentach przypadek, chociaż nie ukrywam, że upatrzylam go nieco wcześniej :))

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.