Temat: Jestem gruba, ale mam wystajace żebra.

Dziewczyny, co robic? Strasznie mi wystaja zebra, a prawie mam nadwage. Chcialabym jeszcze sporo schudnac (juz mam 25 kilo za soba) ale nie chce, zeby one bardziej wystawaly. Pomocy.

Pasek wagi

Bez przesady.. Chyba każdemu wystają jak tak podniesie ręce. Chudnij dalej. 

A czemu ci to tak bardzo przeszkadza tak wgl? Moim zdaniem to wyglada normalnie i naturalnie a nie strasznie. 

Pasek wagi

Nie widzę tu nic dziwnego. Jeśli dużo schudłaś ciało powoli się zmienia. W jakim czasie zrzuciłas te 25 kg? 

Edit: co najważniejsze gratulacje! 😉 25kg to ogromny kawał dobrej roboty.

Pasek wagi

Gratulacje :)

Pasek wagi

po pierwsze to stań prosto z rękami w dole, chyba, że cały czas chodzisz z takimi w górze to faktycznie coś może być nie tak :) po drugie nie jesteś gruba i po zdjęciach nie widać żeby te żebra strasznie wystawały, możesz zrobić zdjęcia bokiem, ale moim zdaniem to się nie ma czym przejmować 

Czy masz zaburzenia odżywiania? Tak to trochę wygląda. Nie jesteś gruba. Wypinasz tyłek i podnosisz ręce, żebra będzie Ci widać tak czy siak. 

Pasek wagi

To, czy widać zebra czy biodra zależy też od szerokości obręczy barkowych i miednicy. U Ciebie to wygląda naturalnie. Twoje zebra wyglądają tu absolutnie normalnie. Może po prostu dużo schudlas i nie jesteś przyzwyczajona do takiego widoku :) 

Nie wyglada to dziwnie ani nietypowo. Normalne żebra.

Po pierwsze to opuść ręce, bo chyba na codzień nie chodzisz w takiej pozycji? Po drugie nie widzę tutaj żadnych mocno wystających żeber. Normalna sylwetka. 

Po trzecie gratulacje utraty 25kg!

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.