Temat: Idealne BMI

Ostatnio zastanawiam się jakie jest najbardziej idealne BMI. Panuje niby moda na to w granicach niedowagi ale mom zdaniem jest to okolo 20. Jak wy uważacie?
bmi to bzdura jak dla mnie
mirusfeles- zgadzam się z Tobą, a moje uzasadnienie jest takie , że BMI nie odzwierciedla wyglądu figury.

zależy co kto lubi...

ja myślałam, że po diecie będę taka, jaką sobie siebie wyobrażałam (moje najniższe BMI było 18,4), a i tak nie byłam wtedy bardzo szczupła... jak pytałam się 'moich ideałów' jakie mają bmi, to wychodziło, że koło 17,5.
i ktoś może ważyć więcej bo ma mięśni dużo,a mięśnie jak wiadomo też ważą.
dla mnie też bzdura moje wynosi 19,26 i nie jestem nastolatką a dopiero chcę wrócić do idealnego dla mnie czyli w granicach 17,5 a to już według norm znaczna niedowaga
bzdura to kazdy ma inna budowe
heheh szkoda że moja się nie mieści ? a masz gdzieś link idealnej wagi według wieku? chętnie zerknę bo nie miałam okazji zsprawdzić?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.