- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
7 stycznia 2020, 19:32
Chodzi mi o Dode, czy ona według Was ładnie śpiewa? Bo ostatnio puściłam jej występ na żywo przy mojej mamie i stwierdziła, ze Doda fałszuje. Może ktoś z was ma dobry słuch i wie? Tak z ciekawości pytam.
https://youtu.be/zyDgenafIKY Tu przykładowy link
Edytowany przez 7 stycznia 2020, 19:47
7 stycznia 2020, 22:20
Głos ma ladny, ale teksty słabe
8 stycznia 2020, 07:48
Śpiewać potrafi, jednak w mój gust muzyczny nie trafia. Jak śpiewała rockowo, było fajnie. Teraz nie dla mnie. Ale nie można powiedzieć że nie potrafi śpiewać. Odkąd śpiewa pod publikę, nie wysluchalam ani jednego kawałka w całości, bo nie mój styl.
Zgadzam się
8 stycznia 2020, 07:53
nigdy nie lubiłam śpiewania Dody, niby kawał głosu a jakoś tak płasko śpiewa, jak ktoś trafnie tutaj określił, bez feelingu
8 stycznia 2020, 10:41
Nie chce mi się tego oddsłuchiwać. Moim zdaniem Doda ma zaje%isty głos, który przez tandetny sposób życia ubierana się i śpiewania - trochę zmarnowała.
8 stycznia 2020, 11:07
Jest różnica między dobrze a ładnie. Jak tu dziewczyny napisały, Doda ma bardzo dobry warsztat wokalny, ale słaby repertuar (nikt jej piosenek nie zapamiętuje). Poza tym osobowość kontrowersyjna, brak jej klasy, więc dlatego pewnie wielkiej kariery nigdy nie zrobiła i raczej już nie zrobi.
Edytowany przez 8 stycznia 2020, 11:08
8 stycznia 2020, 12:32
glos mocny ,ale jak ktos okreslil bez feelingu .na pewno spiewac umie.cos osttanio malo jej w mediach