- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
17 kwietnia 2019, 18:23
Jak wam się podoba coś w tym rodzaju ? Chodzi mi o pudrowy matowy kolor, który albo zlewa się prawie z kolorem skóry, albo jeżeli wpada w róż to taki siny
1.
2
.
3.
4.
17 kwietnia 2019, 20:40
Wlasnie kupilam matowy top. Bardzo mi sie podoba, nie tylko z reszta na rozu, szary tez ladnie wyglada i zakochalam sie w czarnym frenczu:
ale za chiny sama sobie nie potrafie zrobic :(
Edytowany przez Maratha 17 kwietnia 2019, 20:41
17 kwietnia 2019, 22:37
Nie podoba mi się zdecydowanie, tak samo jak matowe usta nude. Zdrowe paznokcie są błyszczące, tak samo jak zdrowe wargi. Robienie matu i na ustach i na paznokciach w nude wygląda chorobliwie na pierwszy rzut oka, jak jakieś ręce trupa, tak mi się to kojarzy.
edit -o, albo z woskową figurą, brrr :D
Edytowany przez 17 kwietnia 2019, 22:42
17 kwietnia 2019, 22:45
kolor :trupi" :))) matowe strasznie chłoną kolory z zewnatrz szczegolnie te jasne odcienie . Obierz w tych matowych buraczki :
18 kwietnia 2019, 00:03
Myślałam że się wyłamię ale jednak jestem trzecia :) -też mi się nie podoba- ani ten mat wyglądający jak starty od roboty lakier, ani te kolory-zdechłe, zgniłe, trupio sinawe-wiem że teraz na nie podobno moda ale i tak mi się nie podobają.
18 kwietnia 2019, 07:12
Łaaadny :) Szczególnie jak parę paznokci jest ozdobionych taki wzorkami jak na zdjęciach
18 kwietnia 2019, 07:54
powiem tak, chciałabym, żeby mi się podobało, ale... strasznie mi się nie podoba. Niby nienachalne, nie rzucające się w oczy, kolor neutralny, ale wyglądaja jak sztuczny tips, albo niedokonczone żele. Mam podobne odczucia jak Jurek, blask jest zdrowy, mat niekoniecznie, a juz na pewno nie taki imitujący naturalną kolorystykę człowieka.