Temat: Tabletki na powiększenie biustu

 

Wczoraj widziałam w telewizji reklamę tych tabletek na powiększenie biustu i jestem bardzo ciekawa czy któras z Was je stosowała i czy były jakies efekty, wogóle co myslicie na temat takich wynalazków bo opis tego środka jest bardzo ciekawy ale czy skuteczny? Tabletki te kosztują 120 zł ale starczaja aż na 3 miesiące :)

DECOLEN tbl 120 + 60 tbl GRATIS

Wskazania: Powiększenie i wzmocnienie biustu
Skład Palma sabal (Serenoa repens) 225 mg, Damiana (Turnera diffusa) 50 mg, Arcydzięgiel chiński (Angelica sinensis) 50 mg, Koper włoski (Foeniculum vulgare) 50 mg, Drapacz lekarski (Cnicus benedictus) 35 mg, Mniszek lekarski (Taraxacum officinale) 25 mg, Rukiew wodna (Nasturtium officinale) 25 mg, Pluskwica groniasta (Cimicifuga racemosa) 10 mg, Pochrzyn (Dioscorea villosa) 4 mg
opis Decolen zawiera mieszankę ekstraktów roślinnych, tzw. Fitoestrogenów, które odnawiają czynność wzrostową gruczołów piersi. Ekstrakty roślinne fitoestrogeny są naturalnymi substancjami, które mają podobny wpływ na gruczoły piersi jak naturalne kobiece hormony estrogeny. Tym wzmacniają biust, powiększają i czynią go pełniejszym -- wspiera wzrost komórek tkanki piersiowej - reaktywuje czynność wzrostową tkanki piersiowej -- zapewniają zdrowy rozwój biustu Dawkowanie: 2 tabletki dziennie, najlepiej jedną tabletkę rano i jedną wieczorem

Pasek wagi
Ja też w to nie wierzę... chodzi o zarabianie pieniędzy...
Nie powiekszy ci biustu ale za to zmniejszy portfel.Lepiej zaakceptuj swoj biust chyba nie jest tak zle.co?
myślę, że nie warto wydawać kasę. sama mam mini, mini biust, a jeszcze teraz jak schudłam to w ogóle mi gdzieś zniknął.. trudno.
zaakceptowałam go takim jaki jest. i wiem, że są faceci, którzy naprawdę nie zwracają tak bardzo na to uwagi ;)
Żadne tabletki nie powiększą biustu...niestety...
nie mogę zgodzić sie z przedmówczyniami. Co prawda tych konkretnych tabletek co podała kolezanka nie znam, ja stosuje Bust'ello, takie coś  http://allegro.pl/bustello-naturalne-ujedrnianie-biustu-wysylka-0zl-i1647010462.html  . Niewiele osób wierzy w skuteczność, szczerze mówiąc jescze całkiem niedawno na forach ja sama wyśmiewałam taką terapię, ale mój "ukochany" mąż zechciał się  ze mną założyć, to co, spróbowałam. On zafundował to nie miałam nic do stracenia :)Na początku musiałam brać  rano i wieczorem  po 2 tabletki. Po około miesiącu efekt zaczynał być widoczny, piersi faktycznie były jędrniejsze i większe (chodzi oczywiście o optyczne powiększenie, bez skalpela piersi nie powiekszymy :) ) . Od tego czasu biorę co kilka dni po 2 tabletki dla podtrzymania efektu, także tu już koszt się zmniejsza. Zatem mogę jak najbardziej potwierzić na moim przypadku, że Bustello działa. Powtarzam, nie wiem czy jest podobnie z tymi  co Marika84 podała
Pasek wagi
Cześć.Od dziś zażywam -Decolen.Za jakis czas dam Wam odpowiedz czy to* dziala.Pozdrawiam.
Ja jak znajde cos na zmniejszenie to bede najszczesliwsza dziewczyna na swiecie
Ja zgadzam się z Kolorekk. Też łykam Bustello i jak dla mnie to jakaś rewelacja. Efekty widoczne na maxa, nawet mój mąż sam z siebie zauważył, a same wiecie, że to jest wyczyn ;))

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.