Temat: Jak schudnąć 10 kg w miesiąc?

Witajcie, 
Potrzebuję informacji w jaki sposób schudnąć 10 kg w miesiąc (zadowoliłabym się również 8 kilogramami). Chodzi mi tu między innymi o czas ćwiczeń (areobów i innych), aby zobaczyć ich efekty. Jestem świadoma efektu jojo, dlatego nie mam zamiaru po tym miesiącu zaprzestawać dbania o swoją figurę. Niestety jedyne ograniczanie jedzenia i unikanie słodyczy/fastfoodów itp nic nie pomaga. :)
Wspomnę, że moja waga przy wzroście 167 cm to prawie 70 kg :(


Czy ktoś chciałby podzielić się ze mną jakimiś radami? :)

Zanim zostaniesz zmiażdżona...  Co jest za miesiąc,  ze musisz zrzucić 10 kg? 

No to Się wczas obudzilas :)

Pasek wagi

Kruczoczarnaxxl napisał(a):

Zanim zostaniesz zmiażdżona...  Co jest za miesiąc,  ze musisz zrzucić 10 kg? 

pewnie sie przypomnialo o wyjezdzie na wakacje :D nikt sie przeciez nie spodziewal ze to juz lato :PP

clenbuterol. Kupisz to u dilera albo na jakimś czarnym rynku. Mój kolega schudl na tym 12 kg w miesiąc. Ale trzeba dużo ćwiczyć żeby skóra nie zwisala. 

Ja osobiście się nie odwazylam tego kupić,  boję się takich rzeczy. 

A jeżeli chcesz schudnac glodowkami to będziesz miała mega efekt jojo, albo mega rozwalony metabolizm, ale powodzenia ;) 

Właściwie to nie ma nic :) po prostu od tak wyznaczyłam sobie cel i termin :P

Przestań jeść.

Hmm, napisałam, że zależy mi na ćwiczeniach, a nie głodówkach :P

No i dziwnych suplementów i środków też nie chcę łykać.

hooney77 napisał(a):

Hmm, napisałam, że zależy mi na ćwiczeniach, a nie głodówkach :P

Przecież na samych ćwiczeniach mie schudniesz 10 kg w tak krótkim czasie. Na samych ćwiczeniach schudniesz max 4 kg

Nie da się ćwiczeniami schudnąć w miesiąc 10kg. 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.