Temat: SCHUDNĄĆ W TE WAKACJE! :)

hej. :) zapraszam do tego wyzwania. :)

ja zaczęłam.. bo strasznie się zapuściłam i musiałam wrócić!

narazie 'jade' na samych owocach i warzywach. :) piję wode mineralną i gumy do żucia.

trochę ćwiczę. dużo chodzę, robię brzuszki, i inne ćwiczenia, dodatkowo mam wyczerpujące treningi. 

trenuje shidokan & kudo (sztuki walki). opowiedzcie o sobie! jaką prowadzicie diete, jakie ćwieczenia wykonujecie i w ogóle wszytsko

doradzajcie i polecajcie coś od siebie. pozdrawiam! :)

Co to są bańki chińskie????? ;>

pati ja ci pożycze jedną, mam 2 i tylko jednej uzywam. Moj twierdzi ze w zyciunie załozy biżuterii chyba ze obrączke z przymusu;P bo mówi ze to dla pedałów;P hehe ja sobie mojego nie wyobrazam z jakim kolwiek łańcuszkim xD

 

MOj ma urodziny we wrześniu, coś mu odwale na urodzinki tylko jeszcze niewiem co, moze jakis tani motel, płatki róź i hm... cos sprośnego;P + jakiś prezent, niewiem, czapka, bluza, albo cuś;)

Pasek wagi
Moj tez by nie założył...
Justynko ja jeszcze poszukan po reszcie aptek moze ok kauflanda do apteki sie bujne, Jak nie znajde to sie zgadamy i mi pozyczysz :)
Ja tez mam urodzinki we wrzesniu. Ale starucha ze mnie bedzie, :)
Banki zwalczaja cellulit i ujedrniaja skorę :)
na allegro są bankowo. A w aptece też powinny być jeśli nie będzie to możesz zapytać czy była by możliwość zamówienie sobie i oo:) co do męskiej biżuterii to ja uwielbiam jak chłopak ma taki srebrny lub złoty łańcuszek. Niesamowicie mi się podoba, mój ex taki miał iii uwielbiałam się nim bawić. :)

Martus1793

a masz jakieś zdjęcia z aktualną wagą? kuurcze ja to nie mogę zbić tego mojego 78 :/ :P

No mam kupiłam zlatałam mnustwo aptek i znalazłam :) Ku[iłam odrazu oliwke do masazu z kompleksem antycellulitu, preparat intensywnie ujedrniajacy


o! gdzie można taką oliwkę dostać? :D
a jaka jej cena??
Pasek wagi
W rosmanie płaciłam 14,19zł

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.