- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
14 września 2012, 22:07
Edytowany przez Wykonczona 14 września 2012, 22:08
15 września 2012, 13:06
15 września 2012, 13:26
15 września 2012, 16:43
Edytowany przez 70ada51 15 września 2012, 16:44
15 września 2012, 20:41
Pora snu nie ma za bardzo znaczenie. Istnieje coś takiego, jak zegar biologiczny organizmu. Pewne narządy późnym wieczorem/nocą po prostu już gorzej pracują (albo wcale).cytat z pierwszej lepszej strony na ten temat z googla http://natura-medica.pl/Chinska/zegar_biologiczny.htm trzustka w godzinach 21-23 odpoczywa. Zmuszanie jej do wydzielania insuliny będzie powodować przeciążenie, co może doprowadzić do rozwinięcia się cukrzycy.Jeśli nie idziesz zaraz po jedzeniu spać to możesz zjeść jak najbardziej. Ja często też jem późno ostatni posiłek.
15 września 2012, 20:51
no ok ale to z jakiejs strony natura-medica. co to za zrodlo... daj jakies naukowe artykuly, to bedzie o czym rozmawiac.Pora snu nie ma za bardzo znaczenie. Istnieje coś takiego, jak zegar biologiczny organizmu. Pewne narządy późnym wieczorem/nocą po prostu już gorzej pracują (albo wcale).cytat z pierwszej lepszej strony na ten temat z googla http://natura-medica.pl/Chinska/zegar_biologiczny.htm trzustka w godzinach 21-23 odpoczywa. Zmuszanie jej do wydzielania insuliny będzie powodować przeciążenie, co może doprowadzić do rozwinięcia się cukrzycy.Jeśli nie idziesz zaraz po jedzeniu spać to możesz zjeść jak najbardziej. Ja często też jem późno ostatni posiłek.
15 września 2012, 21:58
Pojęcie "zegara biologicznego" nie jest wyssane z palca. Potwierdza to nauka. Sama sobie pogoogluj i poszukaj.Tutaj szczegółowo w jakich godzinach pracują najefektywniej dane narządy:http://magicsport.pl/news/zdrowie/zyj,w,zgodzie,z,zegarem,biologicznym,,,,N20.htmlno ok ale to z jakiejs strony natura-medica. co to za zrodlo... daj jakies naukowe artykuly, to bedzie o czym rozmawiac.Pora snu nie ma za bardzo znaczenie. Istnieje coś takiego, jak zegar biologiczny organizmu. Pewne narządy późnym wieczorem/nocą po prostu już gorzej pracują (albo wcale).cytat z pierwszej lepszej strony na ten temat z googla http://natura-medica.pl/Chinska/zegar_biologiczny.htm trzustka w godzinach 21-23 odpoczywa. Zmuszanie jej do wydzielania insuliny będzie powodować przeciążenie, co może doprowadzić do rozwinięcia się cukrzycy.Jeśli nie idziesz zaraz po jedzeniu spać to możesz zjeść jak najbardziej. Ja często też jem późno ostatni posiłek.
15 września 2012, 23:10
a gdzie potwierdza? ja bym chciala jakies badania zobaczyc :) i czemu ja mam guglowac? przeciez to ty o tym mowisz :) a co jesli badania nie potwierdzaja istnienia zegara biologicznego? w sumie moglabys sie wysilic i przytoczyc jakies zrodlo, skoro jestes pewna. wejdz na scholar i po prostu znajdz cos o godzinach pracy trzustki :) a nie zapieraj sie ze takowe istnieja, powolujac sie na jakies strony niewiadomo skad...Pojęcie "zegara biologicznego" nie jest wyssane z palca. Potwierdza to nauka. Sama sobie pogoogluj i poszukaj.Tutaj szczegółowo w jakich godzinach pracują najefektywniej dane narządy:http://magicsport.pl/news/zdrowie/zyj,w,zgodzie,z,zegarem,biologicznym,,,,N20.htmlno ok ale to z jakiejs strony natura-medica. co to za zrodlo... daj jakies naukowe artykuly, to bedzie o czym rozmawiac.Pora snu nie ma za bardzo znaczenie. Istnieje coś takiego, jak zegar biologiczny organizmu. Pewne narządy późnym wieczorem/nocą po prostu już gorzej pracują (albo wcale).cytat z pierwszej lepszej strony na ten temat z googla http://natura-medica.pl/Chinska/zegar_biologiczny.htm trzustka w godzinach 21-23 odpoczywa. Zmuszanie jej do wydzielania insuliny będzie powodować przeciążenie, co może doprowadzić do rozwinięcia się cukrzycy.Jeśli nie idziesz zaraz po jedzeniu spać to możesz zjeść jak najbardziej. Ja często też jem późno ostatni posiłek.
16 września 2012, 00:16
Nie będę ci podtykać pod nos gotowca, bo mi się nie chce.Na pewno obżerasz się na noc jak świnia i ta informacja zmąciła twoje dobre samopoczucie.a gdzie potwierdza? ja bym chciala jakies badania zobaczyc :) i czemu ja mam guglowac? przeciez to ty o tym mowisz :) a co jesli badania nie potwierdzaja istnienia zegara biologicznego? w sumie moglabys sie wysilic i przytoczyc jakies zrodlo, skoro jestes pewna. wejdz na scholar i po prostu znajdz cos o godzinach pracy trzustki :) a nie zapieraj sie ze takowe istnieja, powolujac sie na jakies strony niewiadomo skad...Pojęcie "zegara biologicznego" nie jest wyssane z palca. Potwierdza to nauka. Sama sobie pogoogluj i poszukaj.Tutaj szczegółowo w jakich godzinach pracują najefektywniej dane narządy:http://magicsport.pl/news/zdrowie/zyj,w,zgodzie,z,zegarem,biologicznym,,,,N20.htmlno ok ale to z jakiejs strony natura-medica. co to za zrodlo... daj jakies naukowe artykuly, to bedzie o czym rozmawiac.Pora snu nie ma za bardzo znaczenie. Istnieje coś takiego, jak zegar biologiczny organizmu. Pewne narządy późnym wieczorem/nocą po prostu już gorzej pracują (albo wcale).cytat z pierwszej lepszej strony na ten temat z googla http://natura-medica.pl/Chinska/zegar_biologiczny.htm trzustka w godzinach 21-23 odpoczywa. Zmuszanie jej do wydzielania insuliny będzie powodować przeciążenie, co może doprowadzić do rozwinięcia się cukrzycy.Jeśli nie idziesz zaraz po jedzeniu spać to możesz zjeść jak najbardziej. Ja często też jem późno ostatni posiłek.
Edytowany przez olalola 16 września 2012, 00:19