Temat: Zaklad, czyli sposob na schudniecie!

Witam!

Pewnie niektore z Was wiedza juz na czym polega cala 'zabawa' :)

Szukam grupy Vitalijek, ktore zaloza sie ze mna o to, czy uda Wam sie schudnac tyle ile byscie chcialy w ciagu miesiaca :) Nagroda bedzie dla Was to co same sobie wybierzecie osiagajac swoj cel ;) Zaklad krotki, bo na miesiac ale mysle, ze lepszy niz jakis dlugotrwaly watek ktory szybko sie wykrusza :)

Zasada jest prosta. Podajemy:

- Swoja wage startowa
- Waga jaka chcecie osiagnac na koniec zakladu
- Nagroda, ktora sobie zafundujecie w zamian za schudniecie :)


Kazda z Was juz sie zna na tyle, ze wie ile jest w stanie schudnac w ciagu miesiaca. Nie wazne jest to, ze jedna schudnie 5kg, inna tylko 1. Liczy sie to, ze osiagnelyscie cel ;) Nie ma narzuconej zadnej dietki, kazda jest przy swoim.

Wazymy sie co sobote! Ew w piatek lub niedziele. W niedziele bede wstawiac zaktualizowana tabelke. UWAGA! Nie czekam na spoznialskie! Nie mozesz sie zwazyc danego dnia? To napisz do mnie i nie ma sprawy. Nieuzasadnione opuszczenie dnia wazenia jest rownoznaczne z rezygnacja udzialu w zakladzie!

Zycze wszystkim powodzenia i zapraszam serdecznie :) W razie pytan, walcie smialo!



ZAKLAD OBOWIAZUJE OD 20 LIPCA DO 24 SIERPNIA czyli pelne 5 TYGODNI!


No i zeby bylo Wam latwiej zrozumiec o co chodzi to ja wpisze sie pierwsza:
- Waga startowa - 59,5 kg
- Waga docelowa - 57 kg
- Nagroda - Nowe spodnie

Pasek wagi
Gratulacje dla Mellanie!
Ale to dołujące, że tylko jej się udało..
Oby w następnej tabelce było wiecej osiągniętych  celów:)
Pasek wagi
Eh tez mam taka nadzieje. Chcialabym schudnac jak najszybciej a moja najwieksza motywacja (czytaj waga) nie dziala ;((( Nie mam pojecia czemu, M juz ja rozkreca i majsterkuje :( Przeciez ja zyc bez ni nie moge!
Pasek wagi
Dorotka znam ten bol, moja poprzednia tez sie rozwalila i nie moglam normalnie zyc.

idę się zapaść pod ziemie !

jaaaki wstyd.

a najgorsze jest to, że tak waga z końca zakładu i tak juz nie jest aktualna. co za porazka.

 

 

mellanie gratulacje !! :)

Pasek wagi
Ja oczywiscie szczesliwa ale mam nadzieje ze po nastepnym zakladzie bedzie wieksze grono wygranych:) dziewczyny bierzemy sie w garsc:)
Hej Misiaki:-)!! Wb to juz wiekszosc za Wami -a dodatki,wystroj itd to same przyjemnosci,odchudzanie to nie lada wyzwanie ale wierze ze spokojnie dasz rade:),bede trzymac kciuszki! Musicie mnie opierdzielic,nie bylo mnie dzisiaj bo brat odlaczyl internet:/ ale wczoraj sie trzymalam a dzisiaj zjadlam 3 muffinki pierogi cztery (smażone-wrr),jogurt, 3/4 paczki platkow i pasek gorzkiej czekolady-co za wieprzak ze mnie,ktos mi musi nakopac zebym wziela sie za siebie bo rece opadaja z tym co wyprawiamwrr no kurde bele co ze mna!! Mam 5 dni moze chociaz troche brzucha zrzuce zanim znajomi mnie zobacza,musze,a do tego akcja wycieczka:DD-na bank jade w czerwcu juz zaczynam odkladac fundusze ale musze schudnac i to duzoo.Ja mieszkam nad morzem,ale ostatnim razem opalalam sie 2 lata temu jak mialam 21 kg mniej!! Nie do pomyslenia ze az tyle przybralam..Kiniuu dlatego pisze sie na te fotki:-)ekstra motywacja-moze jak sie uda to juz damy po pierwszym opalaniu wiosna:)))-ale bym chciala zebysmy tutaj wszystkie skutecznie schudly ale super by bylo!!Mellanie oczywiscie ogromnie gratuluje-od poczatku tutaj wparowalas z wielka motywacja i zasluzylas na wygrana jupii:-))!! Zaraź nas trochę ta motywacja proszęęę!! Kurka Dorotkoo jaka sliczna waga moja byla ja chcee!!!A teraz 59 jak nic co za żenada!!!Uuuu.Kurde Mellanie musze wziasc z Ciebie przyklad,juz jutro umowilam sie na bieganie-dzisiaj oczywiscie z fotela sie nie ruszylam,bo po wczorajszym wycisku jak kwazimodo wygladam z wieeelkim garbem,wyprostowac sie nie moge;pp.No bierzemy sie za siebie!! Ja chce do konca marca osiagnac swoj cel poki co nie rezygnuje z kolejnego zakladu tak jak to chcialam sie wymigac:p.Na koniec stycznia moj cel to 52 kg:-).Milej nocki kochane,chcialabym Wam przyrzec ze nie rusze juz nigdy slodyczy ale musze sie z tym uporac sama-zmoja wola-bo kazdy ma silna a kazde alibi nie usprawiedliwia,juz mam pomysly na postanowienie noworoczne-niestety zeszlego nie udalo mi sie zrealizowac-no moze po czesci;).Dobranoc
Niee Dorotkaa Jak mam stawiać realistyczne cele to musi być 54 pod koniec stycznia,49 pod koniec lutego i w marcu cel osiagniety:))!! Wyrzekam sie ostatecznie pieczywa i słodyczy oraz postaram sie ćwiczyć ale w miarę sił i czasu.Do konca tygodnia tylko pije i nic nie jem, a od poniedzialku jem max do 17 00.To tylko 3 miesiace -wytrzymam! Kolorowych:-)
Dorotka a dopisałas mnie do zakładu? Moim celem jest 50 kg:) A narazie waze 4,1kg i jakbym mogla podawac wage co 2tyg bo niestety nie mam wagi w krk
Ja nie podaje jeszcze nic do zakladu bo nie wiem ile bede wazyla 3 lub 2 bo zapomnialam kiedy zaczynamy.
dziewczyny, ja dzisiaj wyjezdzam do Szczawnicy na Sylwestra, do uslyszenia w Nowym Roku, udanej zabawy sylwestrowej! zycze Wam i sobie, zeby sie udalo ze wszystkimi postanowieniami, wagowymi i nie tylko

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.