Temat: Waga stoi w miejscu!

Od 2 tygodni moja waga stoi w miejscu.
Duzo cwicze i moj dzien wyglada tak:
8.00 sniadanie: platki na mleku, 2 kromki chrupkiego pieczywa z twarozkiem,szczypiorkiem i pomidorem.
11.00 przekaska: jablko, grejfrut
14.00 obiad: chuda ryba, salata, brokuly lub kalafior, pol jajka.
18.00 kolacja: jogurt,salatka owocowa
Pije ok 2 litry wody, herbatki ziolowe. Zero kawy.
A waga ani drgnie!



Pasek wagi
a mi wlasnie waga leci super! od poniedziałku -1,3 !!! az sie wierzyc mi samej nie chce mysle ze to dlatego ze jestem po okresie, ale to cieszy:)
Z tą lewatywą, to może i dobry pomysł, ale jakoś sam boję się do tego zabrać, a w specjalistycznym salonie kosztuje to trochę.
Dzięki za wsparcie Krycha1970
Odpukać, ale jakby coś się u mnie ruszyło
Pasek wagi
malyrojber jak Ty to robisz Kochana.
Daj jakas rade.
Pasek wagi
alam ja tez sie boje zrobic sama w domu lewatywy, a to podobno zadna filozofia.
Pasek wagi
Właśnie!  Może ktoś, kto tego próbował w warunkach domowych, by się wypowiedział? Chociaż to taki troszku wstydliwy temat ...
Pasek wagi
Mam rozumieć ze jak ktoś się czesto załatwia to oznacza ze jego metabolizm jest szybszy...? :]
Pasek wagi
kurde no dalam Wam wczoraj rade a nikt nawet nie napisał nic an ten temat :(
prosze jeszcze raz: laski ja ostatnio mam super metabolizm az sama sie dziwie ale praktycznie zawsze raz dziennie ide na kibelek robic 2-ke a ostatanie 2 dni nawet 2 razy dziennie.
na sniadanie jem taki mix: 3 łzyeczki platków owsianych + 3 łyzeczki otrebow granulowanych sliwkowych + 1/3 banana lub jedno kiwi (pokrojone w kostke) + jogurt activia + troche kefiru by nie bylo az takie slodkie. i sie tym najadam i to bardzo i jest zdrowre i myśle, że dobre na traweinie. polecem, sprobojcie!!!
Polecem tez jesc surowki z dodatkiem łyzki oleju roś lub oliwy z oliwek na lepszy poslizg tez działa!!

Moja waga nie stoi, przynajmniej ja nic o tym nie wiem. :)

Malyrojber czyli mam rozumiec, ze jesli duzo razy chodzisz do toalety to oznacza ze masz szybki metabolizm...? :) Bo tak wynika z Twojej wypowiedzi.

Jak stanie to wypróbuje Twoj sposób. ;)

I chyba musze zróżnicować diete bo stanie... :|

Pasek wagi
na sprawy kibelkowe polecam blonnik owsiany (firma biofit lub polski blonnik) 500 gr ok 50 zl do kupienia w sklepach ze zdrową zywnosica. 3 razy dziennie przez posilkiem lyzka rozpuszczona w wodzie.lub dodane do posłku i popic szklanka wody- smak trocin:) od 3 meisiecy biore i nie mam problemu! nie polecam blonnika buraczanego chyba firmy microstructure. obrzydliwy w smaku! choc podobno absoruje z pokarmu cukry i tluszcze. łudzę sie ze moj blonnik tez ma tez wlasciwosci:)
a moja waga stoi od 1,5miesiaca. wiecej cwiczyc sie juz nie da! wiec zwalmy to na jesien!

załaczam info:
http://www.biofit.pl/

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.