Temat: Ekipa wzajemnego wsparcia ! Razem damy radę ! :)

Kochani :*
   
    Wszyscy doskonale wiemy, że wsparcie w odchudzaniu jest niezbędne, ponieważ często zdarzają się dołki... chwile, kiedy w siebie wątpimy itd.
    Uwierzmy w siebie ! Damy radę ! Uda nam się ! :*


... wymieniajmy się tu swoimi doświadczeniami i przede wszystkim mobilizujmy się i wspierajmy.. a to pomoże nam osiągnąć cel. ;)
Pasek wagi
Cześć dziewczynki.
Pamiętacie mniejeszcze:)?
A przyjmiecie z powrotem grubą i brzydką:(
Przepraszam,że tak długo mnie nie było,ale całą zimę obżerałam się.
Wracam....Waga 60 kg,jak dla mnie to tragedia,ale fajnie było tak sobie pojeść z rodzinką całą zimę.Także dietka ok.1200 kcal-czyli zdrowe odrzywianko.
Ale się za wami stęskniłam
No jak cie mamy nie pamiętac ;) Wracaj do nas kochana :)
No ja mam jutro ważenie dietka idzie ok ;) musze sie trzymac ;) Buziaki ;**
Pasek wagi
u mnie mała tragedia, a wszystko przez mojego Księcia. Nakupował michałków, żelków, batoników czekolad i chipsów i trak 67 kilo.
hehe Gosia wróciła
widze wszystkie mamy zapasy zimowe do zrzucenia, oprócz Cassie bo ona wytrwale pedałuje przed tv. powinnyśmy brac z niej przykład chyba 
No no Cassie super.Ja dietkuje już drugi dzień:)Dietka 1200 kcal i aerobic trzy razy w tygodniu.Mam nadzieję,ze zrzuce te zimowe zapasy....karma22,Cyruss trzymajcie się:)
hej  kobiety ;) normalnie juz 76 waze ;D juz 2 kilo mi zeszło ;) Bardzo sie ciesze i próbuje teraz i kg na tydzien ;d do konca rokusz kolnego zostało 12 tyg więc.. ;d moze mi się uda do 64 kg dojsc ale narazie 68 musze miec ;)
Pasek wagi
Super karma22 gratuluję.Ja dziś weszłam na wage bez śniadanka i 1 kilosik mniej,ha ha przez jeden dzień dietkowania:) dobre.Woda spada,ale i tak fajnie,od razu lżej się czuje:)
Byłam wczoraj u ciebie w pamiętniku i tak się zastanawiałam co z Tobą.Fajnie,że jesteś!
Pasek wagi
ooo dziewczyny ;p
masakra ;p
chce wakacji ! ;D
Pasek wagi
zazdroszczę entuzjazmu
ja czekam na swoje 59,90000000 i NIC co tydziń mniej ale o 200-500 gram
przy takim wysiłku fizycznym i takich wyżeczeniach żadna to nagroda dla mnie
I jak dziewczynki?Ja jakoś trwam na zdrowej diecie 1200 kcal,choć myśle,że pochłaniam ciut więcej bo nakładam sobie czasami większe porcje.Cyruss.Kamis właśnie spostrzegłam,że Wam został 1 kg do zrzucenia,ale super gratuluję!!!Ja też tak niedawno miałam,a potem przyszła zima i zaczęłam rzreć,ale teraz od nowa....

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.