Temat: chce zaczac jakas diete...a w grupie lepiej...

hejka .mam problem z nadwaga i chce zaczac jakas diete ale wiadomo ze w grubie zawsze razniej...moze ktos dolaczy i powymieniamy sie pomyslami i sposobami na odchudzanie??pozdrawiam...:smilie1::smilie1::smilie1:
cześć wszystkim!!! ja też potrzebuje schudnąc jakieś 15 kg, ale kiepsko mi idzie , może z wami pójdzie lepiej, trzymam kciuki za wszystkich- oby się udało.Podobno kobiety są bardzo uparte i osiągają upragnione cele:wink:
Do Alinki. Trzymam za Ciebie kciuki, bardzo bardzo mocno!!
hej, ja dopiero jestem na poczatku swojej dłuuugiej drogi:( ale mam nadzieje kobitki że z wami mi sie uda! Najważniejsze to wiara, wsparcie i wytrwałość, z tym ostatnim mam problem niestety, ale wsparcie grupy promieniuje optymizmem:P pozdrawiam
Pasek wagi
napewno wszystkie damy rade:P
W to nie wątpię, że sobie poradzicie :) Trzymam kciuki :) I za siebie też ;P Wystarczy mi, że zrzucę jakieś 5 kilogramów. Zmieniłam już nieco sposób odżywiania, ćwiczę i zaczynam biegać (bo robi się cieplej ;)). I kupiłam też suplement - proszek Langsteiner, który ma właśnie wspomóc odchudzanie i oczyścić organizm, ale zanim go wypróbuję chciałabym zapytać czy może ktoś z Was miał już z nim jakieś doświadczenia?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.