- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
6 stycznia 2021, 13:06
Cześć, jest ktoś może w aktywnej grupie na której ludzie się odchudzają, wzajemnie motywują?🤔 Może być whatsapp, discord czy może jakaś inna aplikacja o której nie mam pojecia. Chętnie bym do takiej dołączyła by móc się wzajemnie motywować. 😊 Pozdrawiam.
6 stycznia 2021, 13:18
Cześć, jest ktoś może w aktywnej grupie na której ludzie się odchudzają, wzajemnie motywują?? Może być whatsapp, discord czy może jakaś inna aplikacja o której nie mam pojecia. Chętnie bym do takiej dołączyła by móc się wzajemnie motywować. ? Pozdrawiam.
Jestem tutaj nowa, ale zapisałam się do grupy wsparcia premium. W tej mojej grupie jest na razie tylko 3 osoby. Liczę że dojdą kolejne osoby, bo nie ma lepszego narzędzia w odchudzania niż pozytywna motywacja. Dotychczas obserwowałam grupę na fb, gdzie ludzie również wrzucali metamorfozy, służyli dobra radą. Jednak tutaj na Vitalia wygląda to dużo lepiej, bo nie widziałam tutaj hajtu. A na fb wiadomo zawsze ktoś taki się znajdzie 😠