Tytuł wpisu w pamiętniku odchudzania: Zakup w Lidlu!!!
4 listopada 2013
Kurtka kupiona dziś w Lidlu !!!! Kurtk Kurtka jest w kolorach czerwono-biało-czarna, a nie jak na zdjęciu , kolor czarny wyszedł granatowy!!! Jest bardzo ciepła, wodoodporna i wiatroszczelna!!! Super na nasze nadmorskie pogody!! Polecam Serdecznie pozdrawiam Krystyna
Ja kupiłam wczoraj czarno zieloną z żółtymi zamkami dla mojego synka . Już dzisiaj był w niej w szkole i bardzo zadowolony bo leciutka jest i na dzisiejszy wietrzny i deszczowy dzień była jak znalazł .
Krysiu, O-W to dieta owocowo -warzywna dr.Ewy Dąbrowskiej .Więcej informacji
https://vitalia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&I
Tak, ciekawe jak jej będzie smakować sałatka jarzynowa z majonezem, tort bezowy z kremem orzechowo-kawowym, itp;)) "Dla Zosi" szykuję, a sama zjem, jak zwykle...:))Za tydzień będę płakać nad wagą...jak zwykle...I jak tu schudnąć skutecznie? :))))))))
Krysiu ja wiem że 3,5 kg to nie jest mało ale ja się nie ważyłam prawie 2 miesiące. W centymetrach mi trochę ubyło i dlatego myślałam że na wadze jest chociaż 6, no ale nic to. Ide dalej. Pozdrawiam. Kurtka fajna. Ja mamie ostatnio kupiłam tam taką fajną śliwkową.
świetna nie tylko na nadmorskie pogody. W górach przy halnym też by się przydała. Ty na pewno będziesz zadowolona maszerując w niej z kijkami....Powodzenia i buziaczek
Koleżanki sobie żartują ale mam nadzieję, że kurtkę kupiłaś jedną. Wpisy są dwa, jak szaleć to szaleć. Rozmiar wybrałaś bardzo rozsądnie. Jeden sezon ponosisz, schudniesz i mąż będzie miał prezent. Kciuki za mnie trzymaj, by mój zapał nie opadł.
mikrobik
4 listopada 2013, 18:17
Kupiłaś trzy identyczne kurtki? Tak, czy inaczej wszystkie trzy są fajne.
Starsza.pani
4 listopada 2013, 17:55
Kurteczka fajna, deszcz i wiatr Ci nie groźny. Pozdrawiam Krysiu.
baja1953
6 listopada 2013, 15:44Cmok, Krysiu;))
czarodziejka10
5 listopada 2013, 19:56Ja kupiłam wczoraj czarno zieloną z żółtymi zamkami dla mojego synka . Już dzisiaj był w niej w szkole i bardzo zadowolony bo leciutka jest i na dzisiejszy wietrzny i deszczowy dzień była jak znalazł . Krysiu, O-W to dieta owocowo -warzywna dr.Ewy Dąbrowskiej .Więcej informacji https://vitalia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&I
baja1953
5 listopada 2013, 18:20Tak, ciekawe jak jej będzie smakować sałatka jarzynowa z majonezem, tort bezowy z kremem orzechowo-kawowym, itp;)) "Dla Zosi" szykuję, a sama zjem, jak zwykle...:))Za tydzień będę płakać nad wagą...jak zwykle...I jak tu schudnąć skutecznie? :))))))))
Arizona1959
5 listopada 2013, 12:59Krysiu ,kupilas sliczna kurteczke,fajne kolory,bedzie Ci w niej do twarzy.Calyski.Arizona
TWEETY6711
5 listopada 2013, 08:22Krysiu ja wiem że 3,5 kg to nie jest mało ale ja się nie ważyłam prawie 2 miesiące. W centymetrach mi trochę ubyło i dlatego myślałam że na wadze jest chociaż 6, no ale nic to. Ide dalej. Pozdrawiam. Kurtka fajna. Ja mamie ostatnio kupiłam tam taką fajną śliwkową.
Enchantress
5 listopada 2013, 07:44Fajniutka kurtka :) U mnie nie ma Lidla :( Milego kijkowania w nadmorskich klimatach :)
ewka58
4 listopada 2013, 22:39świetna nie tylko na nadmorskie pogody. W górach przy halnym też by się przydała. Ty na pewno będziesz zadowolona maszerując w niej z kijkami....Powodzenia i buziaczek
moderno
4 listopada 2013, 21:32Znając Ciebie to kurtkę na pewno wykorzystasz podczas wędrówek z kijkami. Pa
gilda1969
4 listopada 2013, 20:25Bardzo fajna ta kurteczka, będzie Ci w niej i wygodnie, i ślicznie:)))
efka55
4 listopada 2013, 19:41Fajna, kolorowa. Ja dostałam podobną w ramach sortów mundurowych tyle, że w kolorach ziekono-szarym.
marii1955
4 listopada 2013, 19:25Fajna ta kurteczka , będzie Ci służyła przy kijkowaniu ... Buziaczki :)))
mikrobik
4 listopada 2013, 19:16Krysiu, to oczywiście był żart. Czasem tak z tymi wpisami bywa.
uleczka44
4 listopada 2013, 18:22Koleżanki sobie żartują ale mam nadzieję, że kurtkę kupiłaś jedną. Wpisy są dwa, jak szaleć to szaleć. Rozmiar wybrałaś bardzo rozsądnie. Jeden sezon ponosisz, schudniesz i mąż będzie miał prezent. Kciuki za mnie trzymaj, by mój zapał nie opadł.
mikrobik
4 listopada 2013, 18:17Kupiłaś trzy identyczne kurtki? Tak, czy inaczej wszystkie trzy są fajne.
Starsza.pani
4 listopada 2013, 17:55Kurteczka fajna, deszcz i wiatr Ci nie groźny. Pozdrawiam Krysiu.
ewakatarzyna
4 listopada 2013, 17:35A ja się zagapiłam. A kurtka fajna.
Aldek57
4 listopada 2013, 17:07A ja kupiłam dzisiaj w Lidlu mop wiledy :)))
mania131949
4 listopada 2013, 16:04Ale masz rozmach Krysiu! Wpisy podwójne, kurtka potrójna! Jak szaleć, to szaleć! Żarty, żartami, kurteczka fajna! :-))))
Cocunia13
4 listopada 2013, 15:36Bardzo ladna.....teraz to juz deszcze i wiatry moga szalec;)) Pozdrowiona;))