Tytuł wpisu w pamiętniku odchudzania:
Sposób na kamienie w woreczku żółciowym i nerkach


Muszę się podzielić z Wami dobrą wiadomością . Od kilku lat pijemy na czczo przed śniadaniem ocet jabłkowy - moja córka i ja . Reszta rodziny nie chce , bo ma  swoje przyzwyczajenia . Ten ocet to ocet naturalny , jabłkowy , nieklarowany ( z tzw. matką octową , bardzo cenną )  firmy BIONA.  Produkowany we Włoszech , ale dostępny . Można  go kupić w sklepach ze zdrową żywnością lub w internecie . 

Kilka miesięcy temu robiłam zakupy w sklepie  w którym pracuje moja znajoma  , a nieznajomy klient kupował pospolity lek na zgagę. Wtedy wtrąciłam  się i powiedziałam o occie jabłkowym BIONA  , który jest skuteczny m.in. na zgagę.

Moja znajoma zainteresowała się , a klient poprosił , żeby kupiła , to się podzielą ( butla ma 5 litrów , ale mogą być mniejsze.) kupiła na Amazonie 5 litrów , a koszt to 80- 100 złotych . Później zapomniałam o tej rozmowie.
Nie odwiedzałam tego sklepu  około 7 miesięcy. 
Jakiez było moje zdziwienie , bo gdy tylko weszłam , pani ucieszyła się i zakomunikowała mi  , ze już nie ma kamieni , na które chorowała 30(!) lat.  Wyszło to w badaniach . Lekarze tez byli zdziwieni , aż  przebadali ją nawet tomografem . Żadnego śladu po kamieniach . Ocet jabłkowy je rozpuścił . Powiedziała mi , ze systematycznie piła ocet jabłkowy na czczo - 2 łyżeczki na pół szklanki wody , jak zaproponowałam .
Od tej diagnozy lekarskiej jest szczęśliwa , a przy okazji ocet jabłkowy wpłynął na jej ogólne samopoczucie . 
Obyło  się bez operacji , lasera itd.
W internecie jest wiele artykułów o occie jabłkowym. 
Ciekawe jest  to , ze mogą pić go tez dzieci np.z miodem , sokiem 

Dlatego polecam wszystkim , którym zdrowie własne i najbliższej rodziny , ale i znajomych leży  na sercu.
Zachęcam do picia octu jabłkowego , bo mam naocznego świadka , który wypróbował picie octu jabłkowego na własnym organizmie , z  rozpuszczeniem kamieni.

Kiedyś w sieciówce , w dziale ze zdrowa żywnością kupiłam ocet organic , ale nie dało się go pić , bo miał 5% alkoholu i był bez matki octowej.

Jeśli już , to tylko BIONA ,  Napis  Biona to 100% pewności , ze mamy produkt naturalny, bez żadnej chemii i bez „E” dodatków 

„ Ocet jabłkowy - co to takiego?”- można tego szukać w  necie

  • KoteczkaNaDiecieee

    KoteczkaNaDiecieee

    11 marca 2020, 12:16

    Najlepszy jest ocet niepasteryzowany i napewno nie taki co leży w większości sklepów na półkach bo można sobie takim octem krzywde zrobić.

  • babciabasia3

    babciabasia3

    25 grudnia 2019, 18:41

    Komentarz został usunięty

  • babciabasia3

    babciabasia3

    25 grudnia 2019, 18:35

    Nie sądzę , żeby naturalny ocet jabłkowy niszczył szkliwo . „Ocet jabłkowy wpływa na zdrowie i aseptycznosc jamy ustnej. Przeciwdziała osadzaniu się kamienia nazębnego , działa przeciwprochniczo, zapobiega chorobom przyzębia i krwawieniom z dziąseł . Likwiduje bakterie bytujące w jamie ustnej i odświeża oddech. Płukanka pomocna w rozmiękczaniu kamienia nazębnego i polepszania kondycji zębów : 2 łyżki octu jabłkowego rozcieńczyć w szklance cieplej , przegotowanej wody . Płukać 2x dziennie „”

  • FreshLemon

    FreshLemon

    25 grudnia 2019, 14:05

    Super wpis! Piję łyżkę octu jabłkowego razem z sokiem z jednej cytryny, całość zalana wodą. Za jakiś czas planuję zrobić badania żeby sprawdzić czy kamienie już się wykruszyły :) Słyszałam, że ważne jest aby ocet pić przez metalową słomkę, ponieważ ocet na dłuższą metę uszkadza szkliwo zębów, co sprawia, że zęby są bardziej podatne na próchnicę. Natomiast ocet z plastikiem zachodzi w reakcję i uwalnia mikrocząstki plastiku, które później pijemy.

  • babciabasia3

    babciabasia3

    25 grudnia 2019, 13:56

    Super , na pewno jest idealny. Pozdrawiam

  • mania131949

    mania131949

    25 grudnia 2019, 08:12

    Ja taki ocet jabłkowy robię sama w domu. Wystarczą jabłka i woda. Proste wykonanie, a jaki smaczny. Też piję. Przepisy, jak zrobić są w necie :-)))

    • Leonsio51

      Leonsio51

      19 marca 2020, 15:38

      I są pozytywne skutki uboczne.... 90 procent ceny zostaje w portfelu. Pozdrawiam

© Fitatu 2005-24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.