- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
18 września 2015, 12:39
Nie wierzę, że to robię ale co mi szkodzi prawda? Najwięcej ważyłam 75kg przy wzroście 158cm. Wyglądałam tak:
Szczerze powiem, że nie wiem jak mogłam dopuścić się do takiego stanu. Płakać się chce jak na to patrzę :( W trakcie mojego odchudzania było już tak:
I teraz efekt "końcowy" :
Wiem, że to ostatnie takie nie najlepsze do oceny ale aktualnie mam zepsutą ładowarkę do telefonu i nie mogę pstryknąć foci żadnej. Tutaj 56-57kg. Nie jest to oczywiście koniec mojej przygody bo chciałabym dobić do 50 - tak dla siebie gdyż przeszkadzają mi jeszcze moje masywne biodra.
Łącznie straciłam : -17kg
Biodra było 109 jest 96, Udo było 62 jest 56, Talia było 77 jest 69, Piersi było 100 jest 93. Reszty wymiarów niestety nie znam. I co myślicie? Jest to jakaś metamorfoza czy usuwać posta bo wstyd?