Temat: Wiedźmy- Reaktywacja.

Drogie, Stare Wiedźmy...

Nasze Wiedźmowisko umarło Śmiercią naturalną. Pojawiły się nowe Wiedźmy i Nasze Gniazdo wspólnie uwite, przestało być dla nas ważne. Rozmowy o diecie, ćwiczeniach, motywacji, wsparciu i zdrowiu zostały zastąpione rozmowami o dzieciach, ich zielonych kupach i niepowodzeniach w pracy i życiu osobistym. Wszystkim Starym Wiedźmom przestało zależeć, pojawiałyśmy się i znikałyśmy z Forum, ale oto dziś... Wzywam Stare Grono do wspólnego Działania!!! 

Przybywajcie Stare Wiedźmy...! 

Zacznijmy Wspólnie działać tak jak kilka Lat temu!!!!

To napisałam ja...Swego czasu Aniaoru, potem Annonimowa, a teraz VeryShy

Ola - pamiętam Ciebie doskonale :) a może i Kamileczka do nas wróci? Albo Fammefatale?

Pasek wagi

Anett - chyba większość jest za piątkiem, mi pozwólcie podawać wagę w sobotę :)

Pasek wagi

dla mnie moze byc piatek lub sobota bo tak zaczelam diete i tak sie waze wiem ile schudlam przez dane tygodnie :)

Pasek wagi

Kotori - ode mnie kopniak w tyłek :) Za oreo! Ale taki delikatny na początek.

Natalia - nie ma problemu z podawaniem ćwiczeń, np. jak planujesz ćwiczyć 4 razy w tygodniu to podajesz 4/4 (3/4, 2/4 itd.). A jeśli ktoś planuje 7 dni w tygodniu ćwiczyć to podaje np. 7/7, 6/7 itd. Wtedy widać czy zrealizował plan tygodniowy.

Rozumiem, że od soboty ruszamy pełną parą?

Mabdzia - brawa ogromne!!!!

Ola - wszyscy Ciebie pamiętamy. Mi jeszcze brakuje Julii, macie z nią kontakt? Ostatnio widziałam jej fotki na fb z dwoma córeczkami - śliczne dziewczyny, cała trójeczka. Kamileczki i Famme też oczywiście brakuje i jeszcze kilku innych dziewczyn.

No i ze starego forum jeszcze nie wszystkie Wiedzmy tu przeszły. Edi where are you Kochana? :)

Asani, kochana, pełną parą to ruszyłyśmy już! (ja, fakt z wpadkami), a w sobotę to "tylko" pomiary wagowe :)

Pasek wagi

ok asani moze tak byc 

Pasek wagi

Ups, Ok. To ja w takim razie od jutra wezmę się w garść. Dziś źle nie było, ale to jeszcze nie ta dieta restrykcyjna co kiedyś. Słodyczy nie jem już od tygodnia :)

Eh no dobra, wstyd mi za dietę moją, że się opieprzam jak wy tak ładnie walczycie. Idę na steper, muszę odpokutować. Do godziny 22 mam 40 minut :)

Czytałyście już nowego Greya? Właśnie planuje na steperze zagłębić się w lekturę.

A jest już w sprzedaży? Jak tak, to mam mega zaległości wydawnicze....

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.