- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
25 czerwca 2013, 11:31
25 czerwca 2013, 15:32
25 czerwca 2013, 15:34
Tallulah.Bell Buhahha. Dawno czegoś takiego śmiesznego nie czytałam ;) Hmm, ja po raz pierwszy widzę te zdjęcia, a na Vitalii jestem często.
25 czerwca 2013, 15:36
25 czerwca 2013, 15:39
To widocznie miałaś to szczęście i nie trafiłaś na te zdjęcia. Ja już kilka razy widziałam te porównania.Tallulah.Bell Buhahha. Dawno czegoś takiego śmiesznego nie czytałam ;) Hmm, ja po raz pierwszy widzę te zdjęcia, a na Vitalii jestem często.
25 czerwca 2013, 15:40
Bardzo ci dziękuję za wytłumaczenie mi jak bardzo się mylę. Jednak weź pod uwagę to, że jest to forum publiczne i każdy ma prawo napisać co mu się tylko podoba. Publikując swoje zdjęcia powinnaś o tym pamiętać. No chyba że liczyłaś jedynie na salwy pochwał i pieśni uwielbienia, a to już inna sprawa. Bardzo się ciesze, że potrafiłaś się wziąć za siebie i schudnąć, dobra twoja. Ale nie wymagaj ode mnie, że będę się zachwycała czymś co mi się nie podoba. Masz rację, każdy ma swoje kanony piękna, ale twoje są delikatnie mówiąc przesadzone. I naprawdę jesteś bardzo zakompleksiona, skoro tak reagujesz na krytykę swojego wyglądu. Piszesz, że się sobie podobasz, i dobrze się czujesz w swoim ciele, ok, ale gdyby tak było, krytyka nie obeszłaby cię w ogóle, a tu takie oburzenie. Szczerze mówiąc to nawet ci współczuję, bo odchudzamy się po to żeby wyglądać lepiej, a u ciebie tak się niestety nie stało.
25 czerwca 2013, 15:44
ja gratuluję osiągnięcia celu, samozaparcia i motywacji.. ale.. Twoja figura mi się nie podoba. tyłek wygląda jakby w ogóle nie był ćwiczony. dokładnie jakby był ze zdjęcia, które Ewa Ch. daje aby pokazać jak ćwiczenia wpływają na nasze ciało nie wygląda to apetycznie.. oczywiście chodzi mi o pośladki ze środkowego zdjęcia. no i brzuch też wygląda jak jakiś wypukły.. ćwiczyłaś coś czy tylko dieta ?myślę, ze jednak troszkę przesadziłaś. EDIT: przeczytałam, ze ćwiczyłaś, więc nie wiem dlaczego Twój tyłek tak wygląda :(
25 czerwca 2013, 15:47
Ja ci p owiem dlaczego jej tylek tak wyglada. Bo tak wyglada tylek szczuplej osoby a tylek z porownania Ewki to photoshop. Nie dajcie sie nabierac:/ja gratuluję osiągnięcia celu, samozaparcia i motywacji.. ale.. Twoja figura mi się nie podoba. tyłek wygląda jakby w ogóle nie był ćwiczony. dokładnie jakby był ze zdjęcia, które Ewa Ch. daje aby pokazać jak ćwiczenia wpływają na nasze ciało nie wygląda to apetycznie.. oczywiście chodzi mi o pośladki ze środkowego zdjęcia. no i brzuch też wygląda jak jakiś wypukły.. ćwiczyłaś coś czy tylko dieta ?myślę, ze jednak troszkę przesadziłaś. EDIT: przeczytałam, ze ćwiczyłaś, więc nie wiem dlaczego Twój tyłek tak wygląda :(
25 czerwca 2013, 15:47
25 czerwca 2013, 15:49