Temat: 10kg mniej, mój sukces! :) zdjęcia przed i po

Hej wszystkim!
Postanowiłam, że pochwalę się, co udało mi się osiągnąć na przestrzeni 4 miesięcy. 
Zdjęcia "przed" były robione w lutym, "po" na początku czerwca. Wybaczcie słabą jakość początkowych, ale wtedy jeszcze nie sądziłam, że będę miała co porównywać ;)

Waga początkowa: 62 kg, końcowa 51,5kg. Wzrost 164 cm

Udało mi się dzięki codziennym treningom na siłowni, a także zdrowej diecie. Przerzuciłam się na pieczywo żytnie (w bardzo małej ilości), ograniczyłam tłuszcze i starałam się jeść jak najwięcej białka.




monka252 napisał(a):

Cudnie wyglądasz! Aż zazdrość chwyta;p Tylko ćwiczenia czy jeszcze dietka? ;> Jakie ćwiczenia? :)) Bo ja już 2 miechy killera ewki robie i wg dodatkowo coś, a waga ani rusz :(


Zwykle sama układam sobie dietę i treningi. Jeśli chodzi o ćwiczenia to polecam poszukać workoutów na pinterest. Dodatkowo chodzę na fitness (ABT, TBC, Fat burner, HIIT- polecam gorąco! zwłaszcza z rana, metabolizm przyspiesza na cały dzień; itp), a rano, żeby rozruszać metabolizm robiłam krótkie 10-30min treningi cardio z Fitness Blender na youtubie ;)

Jeśli chodzi o dietę, początkowo była dość rygorystyczna, przez co waga stanęła mi w miejscu prawie na 2 miesiące. Także jem prawie normalnie, przestrzegając tylko, by rano zjeść dużo błonnika, po ćwiczeniach białko i tylko sporadycznie coś tłustego. Nie wykluczam słodyczy, ale nie jem ich już tak wiele jak wcześniej. Wszystko to zapijam czerwoną i zieloną herbatą :)
gratulacje!
Wow!Piękna różnica.
Pasek wagi
WOW, WOW!
GRATULUJĘ!

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.