Temat: -20KG, Zdjęcia!

Hej dziewczyny! Chciałam wam zaprezentować moją małą metemorfoze i zapytać Czy widać dużą różnice? I przy okazji czy ta spódnica na drugim zdjęciu nie wydaje wam się zbyt taka wulgarna, w sensie za krótka?? Bo mam jeszcze metkę i mogę oddać;)

PRZED!

TERAZ!


gosiaewip po jakich lekach to się tyje?

nieemownic- pracuję jako recepcjonistka, i zdarzają się takie spokojne noce jak ta dzisiaj.
 Ale kryzys przyjdzie o 4 rano i wtedy ledwo na oczy widzę

Pokrecona1993- pochwal się:) nie daj się prosić
Po wszelkich które wpływają na gospodarkę hormonalną można przytyć, zwłaszcza jeśli przyjmuje się je długo (a ja już ok. 2 lat) - niestety mój lekarz mówi, że jest to lek po którym dużo się tyje i tyle - no ale niedługo odstawiam.
A nie spie bo ściągam film, treść mi przed 24 opowiedział chłopak, ok.00.40 jedna z Vitalijek podała mi tytuł... "Głębia oceanu:"... Tak mnie zaintrygował, że muszę go dzisiaj ściągnąć choćby nie wiem co... A nie chce, zeby np. było tak, że rano trzeba będzie kliknąć jakiś głupi enter a mama wejdzie do pokoju, zamknie kompa i będzie po ściąganiu :/ 


widzę, że nie tylko mnie zaintrygował ten film. Jutro mam zamiar ściągnąć

gosiaewip mówisz o kapsach anty? ;] się znaczy tabletkach anty?

tylko, że ja sobie zdjęc nie robiłam bo nie mogłam na siebie patrzeć ale jak już schudnę tyle ile chcę to na pewno dodam zdjęcia, żebym nie zaczęła się znowu obżerać!

Pokrecona1993 napisał(a):

tylko, że ja sobie zdjęc nie robiłam bo nie mogłam na siebie patrzeć ale jak już schudnę tyle ile chcę to na pewno dodam zdjęcia, żebym nie zaczęła się znowu obżerać!


trzymamy za słowo:)
Nie, nie, gdyby to chodziło o anty to bym się przerzuciła na gumki ale nie wnikajmy... 
Aamyli, no ja, poprostu, muszę ten film obejrzec, no musze i tyle... Dla mnie to naprawde niesamowite, ze ktos autentycznie moze sie odnalezc po 15latach.

dzięki wam mam teraz motywację! dzięki !

A swoja droga nie wiem czy wiesz ale film jest podobno na faktach ale wczesniej zostala o tym napisana ksiazka - ksiazke tez zamierzam przeczytac.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.