- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
4 stycznia 2018, 21:46
1. Oceńcie mnie. Wiem, że bielizna nie do pary i że bałagan. To przymierzalnia w sklepie, zdjęcie między kolejnymi sukienkami. Od zawsze nie lubię swojego ciała przez brzuch.
Ile kg?
2. Z ciekawości przymierzyłam tę sukienkę, którą ostatnio Wam pokazywałam. Co myślicie?
Edytowany przez kulka123456 4 stycznia 2018, 21:47
5 stycznia 2018, 20:13
Serio uważacie, że ta figura jest fajna ? Jest za dużo kg i to widać, oczywiście nie ma jakiejś nadwagi, ale sylwetka jest ciężkawa, brakuje smukłości. Nie wiem jakie mace figury i ile kg za dużo że tak pozytywnie oceniacie , ale dla mnie ta sylwetka jest wyraźnie zapuszczona i u siebie nie toleruje również takiego wyglądu. Do poprawy brzuch, pupa, uda.
Na vitalii to norma. Dziewczyny potrafią nieźle pocisnąć dziewczynie która ma ciało prawie idealne... Zaś laskom które mają nadwagę lub są bliskie nadwagi wmawia się że są całkiem ok.
6 stycznia 2018, 19:26
Fajna i oryginalna sukienka - moim zdaniem korzystnie w niej wyglądasz :) Nie słuchałabym na Twoim miejscu komentarzy w stylu "uwydatnia brzuch" albo "sukienka ciotki klotki". Po pierwsze - to normalne, że człowiek nie ma wklęsłego brzucha, nie tylko modelki na wybiegu mogą być piękne i nosić, co im się podoba ;) Po drugie - eksperymentowanie z garderobą jest świetną zabawą i nie warto jej sobie odbierać przez głosy osób, według których czerń, szarość i klasyczne kroje to jedyna słuszna droga.
Co do sylwetki - masz ładne proporcje i nie wyglądasz, jakbyś miała nadwagę. Jeśli podoba Ci się takie ciało, to tak trzymaj. Pamiętaj jednak, że zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są mega istotne nie tylko dla osób pragnących schudnąć. :)9 stycznia 2018, 20:09
Nieładna ta sukienka.
17 stycznia 2018, 08:08
Na vitalii to norma. Dziewczyny potrafią nieźle pocisnąć dziewczynie która ma ciało prawie idealne... Zaś laskom które mają nadwagę lub są bliskie nadwagi wmawia się że są całkiem ok.Serio uważacie, że ta figura jest fajna ? Jest za dużo kg i to widać, oczywiście nie ma jakiejś nadwagi, ale sylwetka jest ciężkawa, brakuje smukłości. Nie wiem jakie mace figury i ile kg za dużo że tak pozytywnie oceniacie , ale dla mnie ta sylwetka jest wyraźnie zapuszczona i u siebie nie toleruje również takiego wyglądu. Do poprawy brzuch, pupa, uda.