Temat: kupiłam bikini - ocena

Co o nim myślicie?  Jest ok? Biustonisz miałam dobierany pod mój rozmiar i kształt, i mam wrażenie, że trochę wiszą w tym kostiumie. Zawsze lubiłam mieć piersi wysoko podniesione. Niesiety pani w sklepie piwiedziala, że nie mam już dawno rozmiaru D i ciężko będzie podnieść je tak jak bym chciała ;(  

jest ekstra, nic nie zmieniaj ! 

dzieki za odpowiedz :) 

Pasek wagi

Na boczki moj maz by doradzil - "niech kupi wieksze majtki" - :D,  moze takie w stylu tetro, z szerszym pasem na biodrach "obejma" boczki? czesto w biodrowkach dziewczynom wylewa sie a jak zaloza wyzsze to jest ok. Poza tym wygladasz ok, choc moze sprobuj inny rozmiar biustonosza.

kostium ok, ale miseczka moim zdaniem powinna byc wieksza o jeden rozmiar bo ten biust zaraz ci wyskoczy 

Pasek wagi

Zgadzam się. Nie wiem, co to niby wisi. Dla mnie super ;) 

Kobieta albo się nie zna albo nie miała większego rozmiaru i chciała Ci ten wcisnąć. Oczywiście, że biust da się podnieść, ale do tego trzeba dobrze dobrać rozmiar stanika, a Twój jest za mały w miseczkach (i wydaje mi się, że nie o jeden rozmiar miski) i chyba za szeroki pod biustem (powinien być w jednej linii, a nie tak, że z tyłu jest wyżej, nie ma prawa podchodzić do góry) Moim zdaniem to nie tylko dawno już nie masz rozmiaru D, już dawno nie masz rozmiaru G ;) 

PS.Inna sprawa, że jak tak Ci się wylewa ten biust z miseczek to wygląda baaardzo seksownie :) dlatego na zdjęciach bielizny modelki zawsze mają za małe staniki :) Jak to tylko na plażę i jak Ci tak wygodnie to możesz zostawić, ale jeśli chcesz w nim poszaleć w wodzie to boję się, że piersi mogą wypłynąć ;)

Wyglądasz ładnie, ale i tak uważam, że ekspedientka mydliła Ci oczy. I co z tego, że rozmiar większy niż D? I co to za tekst, że duże piersi nie będą tak wysoko, jakbyś chciała? Wszystko się da, jeśli ktoś ma wiedzę, a w sklepie jest odpowiedni wybór. Podejrzewam, że nie miała innych modeli na stanie, więc Twoje wątpliwości ucięła, wmawiając Ci, że "się nie da" i wpychając to, co akurat było w sklepie. Sama mam duży biust i na moje oko biustonosz jest średnio dobrany.

Ja też odnoszę wrażenie, że góra jest średnio dobrana i słabo podtrzymuje biust.

Zazdroszczę biustu. Mi się wydaje, ze ten stój bardzo Tobie pasuje. Fajny kolor, klasyczny krój, biust pięknie wyeksponoway. Jak dla mnie super.

Pasek wagi

Ale masz piersi :D Bikini dobrze dobralas do swojej aktualnej sylwetki. Pozdrawiam cycolino :D

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.