Temat: Posladki

Staram sie poprawic wyglad swojej pupy. Osoby ktore mnie kojarza napewno pamietaja stare zdjecia, widac jakas poprawe ?

I czy mam az tak brzydkie posladki ?

tyłek masz obwiśnięty, bo jesteś za chuda... 

faceta rzuć bo to tępy chu... i idiota

na zdj ktore dodala Jurysdykcja wygladalas idealnie, teraz okropnie. 

Chyba nie muszę się powtarzać, że masz łydki szersze od bioder i wygląda to źle? Rozumiem, że masz pewne wymagania do swojego ciała, ale w pewnym momencie to rozpędza się jak pociąg, którego nie możesz zatrzymać. Z pewnością wiele dziewczyn pluje teraz jadem chociaż marzą o podobnej sylwetce. Ale też chciałam kiedyś takiego ciała. Przeszło mi.

nie przesadzajcie .. moze i dziewczyna przesadzila troche z odchudzaniem, ale przeciez nie o tym ten temat. wedlug mnie pupe masz calkiem niezla :)

jurysdykcja napisał(a):

Tu miałaś najlepszą figurę - wystarczyło skupić się na ćwiczeniach siłowych i byłoby perfekcyjnie.I w tym samym miesiącu pytałaś jak się ustabilizować - serio nie wiem, czemu zdecydowałaś się nadal redukować.Serio wolisz siebie teraz, niż wtedy?


Wtedy było "W-O-W"!
A teraz jest fajnie :p

hotlikefire napisał(a):

masakra, łydki większe niż uda, dawno nie widziałam takiego wychudzenia
- to samo wpadło mi do głowy po zobaczeniu zdjęcia. :<

 jak dla mnie jesteś troche "wychudzona", co najmniej góra, aczkolwiek nie widzialam twojego zdjecia, wiec moze się mylę. Co do pupy-normalna 

okropnie mi sie nie podoba. podobaja mi sie szczuple sylwetki ale ty wygladasz zle. na twoim zdjeciu przed wygladalas 100% lepiej i moglabys nawet trafic do albumu moich motywacji. nie wierze ze az tak sie zaniedbalas i postanowialas schudnac

Kto wam dał prawo pisać o czyimś ciele, że jest okropne, obrzydliwe?!

Autorka pytała tylko o pośladki, nie o to czy jest za szczupła itd. 

@xdomax - dlaczego to sobie zrobiłaś? Poraziło mnie gdy zobaczyłam jakie zdjęcie teraz wstawiłaś. Efekt był tym mocniejszy, że na 1-szej stronie @jurysdykcja wstawiła Twoje zdjęcie sprzed jakiegoś czasu - wyglądałaś wtedy pięknie! I miałaś super pupę! Aż mi szczęka opadła... A ten Twój chłopak - szkoda gadać! Żaden normalny facet nie pozwoliłby doprowadzić się własnej kobiecie do takiego stanu. Oglądał się za chudymi, zaniżył Ci samoocenę, więc się dla niego odchudziłaś? A jak zacznie się oglądać za cycatymi, to też powiększysz sobie dla niego cycki, bo wpędzi Cię w kolejne kompleksy? Tak nie może być, przemyśl to sobie.

Pasek wagi

zzielonejgorki napisał(a):

Kto wam dał prawo pisać o czyimś ciele, że jest okropne, obrzydliwe?!Autorka pytała tylko o pośladki, nie o to czy jest za szczupła itd. 
Nikt tu nie pisze nic złośliwie, a tylko po to aby autorka się opamiętała, bo wyglądała super a teraz przesadziła po prostu. Jak o siebie zadba to 2-3 miesiące i będzie miała prześliczną figurę!

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.