Temat: cwiczenie

http://www.youtube.com/watch?v=60QHC6bVbdw Jakie mieśnie trzeba miec silne przy tym ćwiczeniu ? Ta dziewczyna nie jest jakas muskularna a wykonuje to trudne jakby nie było cwiczenie z dużą łatwością. Ile razy się tak podciągniecie ?

z 5 razy może i bym się podciągnęła:D
Nie jest muskularna?! Widziałaś jej mięśnie pleców i ramion??? Takie mięśnie może mieć większość kobiet przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach siłowych. Jest muskularna w "normalnych" kategoriach (nie sportowych).
Nie podciągałam się na drążku ale przy odpowiednim treningu jest to możliwe. NIE BÓJMY SIĘ ĆWICZEŃ SIŁOWYCH Ja maże o tym żeby móc z taką łatwością się podciągać i robić zwykłe "męskie" pompki.
ja sie ani razu nie podciagne i wcale nie czuje ze musze. ja nie chcialabym miec miesni takie jak ona. ona dla mnie ma wieksze miesnie od mojego mezczyzny.

Pasek wagi
Ona nie jest umięśniona? Wow, to jak wg Ciebie wygląda umięśniona dziewczyna?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.