7 października 2012, 23:33
Witam drogie Vitalijki! :)
Zaczalem sie znowu odchudzac, ubylo mi nastepne 10kg i waze niecale 80kg, dodatkowo zaczalem chodzic na silownie 3 razy na tydzien. Dodaje stare zdjecia bo w tej chwili i tak wygladam tak samo a nowych nie mam. Prosze o opinie ogolnie na temat mojego wygladu (czy chociaż byście mnie dotknęły kijem :D) . Mam tylko takie zdjecia :)
Z góry dziękuję. Grześ :D
Edytowany przez LulekBR 27 listopada 2012, 22:19
- Dołączył: 2010-12-28
- Miasto: Łódź
- Liczba postów: 2218
8 października 2012, 13:32
KtoPytaNieBladzi napisał(a):
dotknęłabym Cię nie tylko kijem ;)
hehe dokładnie :))
- Dołączył: 2012-06-26
- Miasto:
- Liczba postów: 715
8 października 2012, 13:33
wyjsciowy :)))
- Dołączył: 2012-10-02
- Miasto: Zielona Góra
- Liczba postów: 202
8 października 2012, 13:47
Ejj fajnie wyglądasz! Daj spokój z odchudzaniem, wyglądasz tak jak powinien wyglądać facet! No i jesteś przystojny!
8 października 2012, 14:52
nie odchudzaj sie !!! facet musi miec troche miecha :)
- Dołączył: 2012-05-23
- Miasto: Malediwy
- Liczba postów: 4551
8 października 2012, 15:03
hmmmm...ale zachwyt :)
dla mnie... nie jest zle choc lubie inny typ facetow ale wygladasz ok. calkem sympatycznie. natomiast co do sylwetki to jak najbardziej klania sie silka
8 października 2012, 15:09
ChceZmienicSwojeZycie napisał(a):
nie odchudzaj sie !!! facet musi miec troche miecha :)
ale nie tłuszczu...
![]()
- Dołączył: 2012-05-07
- Miasto: Bełchatów
- Liczba postów: 815
8 października 2012, 15:19
No i w tym momencie wychodzi babska natura. Jak jakaś dziewczyna wrzuci zdjęcie i minimalnie ma za duży brzuszek, czy troszeczkę grubsze uda, to od razu zjechanie: jaka paskudna, gruba i w ogóle żeby się wzięła za siebie. A tutaj dodaje zdjęcie facet i dosłownie każda jedna ma mokro, jest ślepa i na ślepo dodaje komentarze, że jest super, że to czy tamto ... Ts. jak dla mnie mężczyzna na zdjęciu musi nieco zrzucić brzuch i ogólnie zrzucić z ok. 7 kg... (W końcu po to jest vitalia żeby w ten sposób oceniać zdjęcia, to nie fotka...).
Oj dziewuchy, dziewuchy... normalnie każda leci na każdego faceta na vitalii. Sama jestem kobietą, ale coraz bardziej mnie drażnią kobiety, które są po prostu wredne, nieobiektywne, zakłamane. Babska natura jest najgorsza.
8 października 2012, 15:39
motylek119 napisał(a):
wI druga strona, dziwne że chcesz oceny sylwetki, a wstawiasz zdjęcia z uniesioną brewką czy romantyczną kolacją ;/ dziwne, to dla mnie... oczekujesz oceny czy aplauzu?
Nigdzie nie jest napisane, że oczekuje oceny sylwetki. Chciałem się dowiedzieć ogólnikowo o swoim wyglądzie. Nie prosiłem również o głupie docinki na tematy finansowe, a jeżeli niektórym paniom się to nie podoba to wytłumaczę wam o co chodzi. Mam dopiero 18 lat, wiele możliwości przed sobą jakie stworzyli mi rodzice i chce jak najszybciej odłożyć jak najwięcej pieniędzy a to dlatego żeby móc zapewnić GODNE warunki do życia dziewczynie, sobie i reszcie rodziny. Wole pocierpieć przez kilka, kilkanaście miesięcy a później mieć święty spokój :)
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi :)
Edytowany przez LulekBR 8 października 2012, 15:47
8 października 2012, 15:47
frilayla07 napisał(a):
ChceZmienicSwojeZycie napisał(a):
nie odchudzaj sie !!! facet musi miec troche miecha :)
ale nie tłuszczu...
To samo miałam napisać ;)
- Dołączył: 2012-08-26
- Miasto:
- Liczba postów: 28811
8 października 2012, 15:47
katarzyniak napisał(a):
No i w tym momencie wychodzi babska natura. Jak jakaś dziewczyna wrzuci zdjęcie i minimalnie ma za duży brzuszek, czy troszeczkę grubsze uda, to od razu zjechanie: jaka paskudna, gruba i w ogóle żeby się wzięła za siebie. A tutaj dodaje zdjęcie facet i dosłownie każda jedna ma mokro, jest ślepa i na ślepo dodaje komentarze, że jest super, że to czy tamto ... Ts. jak dla mnie mężczyzna na zdjęciu musi nieco zrzucić brzuch i ogólnie zrzucić z ok. 7 kg... (W końcu po to jest vitalia żeby w ten sposób oceniać zdjęcia, to nie fotka...). Oj dziewuchy, dziewuchy... normalnie każda leci na każdego faceta na vitalii. Sama jestem kobietą, ale coraz bardziej mnie drażnią kobiety, które są po prostu wredne, nieobiektywne, zakłamane. Babska natura jest najgorsza.
Ojjj masz racje!