Temat: Kim...podoba się wam?

Z nudów dzisiaj zajrzałam sobie dzisiaj na kozaczka ;)... i tak sobie przeglądam najnowsze ploteczki z szołbiznesu , aż tu .... natrafiłam na o to zdjęcie Kim Kardashian :\



I teraz moje pytanie : Jak wam się podoba w takim wydaniu?
Nie pytam o jej charakter .... XD


Mi się szalenie podoba . ;P Chodzi mi o figurę , bo na twarzy uważam że ma trochę za dużo ( ale może to ja się nie znam )
spoko ale wolę ją w bardziej sportowym wydaniu
Kim ma specyficzną figurę. Z przodu wszystko ładnie ale już tył jest nienaturalny.

i powiedzmy sobie szczerze, zwykła dziewczyna mając jej figurę zostałaby nazwana grubą.
Takie realia. Show biznes ją wykreował.
Wydaje mi się,że ona jest cała sztuczna.

Ogolnie Kim ma piekna twarz i kobiece ksztalty, ale powiem szczerze, ze nie chcialabym tak wygladac. Jej pupa jest jednak stanowczo za duza i biorac pod uwage, ze jest niziutka wyglada to na zywo napewno strasznie.

To samo tyczy sie Jennifer Lopez. Wydaje mi sie ze "te symbole seksu" sa wykreowane przez media i gdyby te panie nie byly znane to nikt by sie ich pupami nie zachwycal.

Figura tak,twarz nieeeeeeeeee.
ja jej wybitnie nie lubię i nie potrafię być obiektywna, ona mi się nie podoba nigdy;p
No litosci duza dupa ??? wy wszystkie chyba duzej dupy nie widzieliscie
Kim ma piekna kobieca figure , wszystko na swoim miejscu , mnie rowniez sie szalenie podoba
Pasek wagi

Balonkaa napisał(a):

Jak słyszę, że Kim jest gruba, to zastanawiam się, czy mówią to osoby z zaburzeniami postrzegania rzeczywistości czy jakieś małolaty, dla których ktoś, kto nie wygląda jak młody chłopiec, jest tłusty...Kim nie jest gruba. FAKT ma duży zadek, ale nogi, talię, ramiona ma szczupłe.Poza tym, jak można implant i przeszczepiony tłuszcz do tyłka nazywać "grubością".Wychodzę z zalożenia, że skoro ona dobrze czuje się w swoim ciele (a tak jest), to najważniejsze. Zawsze to lepsze niż wszędobylskie pytania "czy mogę w tym wyjść do ludzi" czy też "czy wyglądam grubo".Grunt to świadomość swojej atrakcyjności

dokładnie.
Widziałam tu zdjęcia kilku dziewczyn które miały kształty Kim. Idealnie. Uważam że trzeba pokochać i mieć ładną skórę i tyle:) super. ja tak lubię jej figurę:)
Grubaska.
Kiedyś podobała mi się z twarzy, a teraz już nie. Wolę słowiański typo urody

Karolkax3 napisał(a):

Niestety nie. Za duzy tyłek jednak/

O boże! Okropieństwo to zdjęcie, które wkleiłaś.

Bez tapety nic specjalnego, przeciętna.

jest idealna :)
Pasek wagi
super

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.