- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
28 grudnia 2018, 23:16
Z min. 15 kg do zrzutu. Masz zadatki na bardzo fajną figurę natomiast nie rozumiem czemu się ukrywasz pod tymi bezkształtnymi szmatami. Te spodnie nie są na Twoją figurę, powinnaś mieć coś w wysokim stanem i dopasowanego w okolicy talii.
rozumiem uwagę, co do ubrania, ale akurat to zdjęcie zostało zrobione jakoś w listopadzie, a spodnie były kupione końcem sierpnia i od kiedy schudłam to nie miałam, kiedy pojechać i kupić innych i tak na mnie wisiały niestety! jednakże, wczoraj byłam na zakupach i żeby już nikogo to nie martwiło, to tak spodnie są dopasowane, ładnie będą leżeć i kupiłam coś bardziej podkreślającego piersi i talię :)
jednakże dziękuję za uwagę!
28 grudnia 2018, 23:16
Fotka w ciuchach jest sprzed odchudzania, prawda?
28 grudnia 2018, 23:18
w bieliznie wygladasz super...fajna kobieta z ciebie. Ale za to w ciuchach to juz masakra...idaczej sie ubieraj i podkresl atuty! cycki, taliecwicz, a ujedrnisz cialo!
stopniowo zmieniam garderobę bo tak dużym schudnięciu więc to jest w trakcie prac, spokojnie :p
staram się podkreślać to co wspomniałaś wyżej, a zdjęcie w bieliźnie jest z dziś np, a w ubraniu sprzed 2 miesięcy /1 miesiąca.
szukam właśnie motywacji by ćwiczyć. chyba jedyna opcja to poczekać na trochę cieplejsze dni bo zima dobija niemiłosiernie
28 grudnia 2018, 23:24
Masz niesamowicie proporcjonalną sylwetkę (zdjęcie w bieliźnie), ale w ciuchach skróciłaś tułów. Jest miękko, więc podejrzewam, że jeszcze sporo przed tobą?
staram się dojść jaki to typ figury. jakieś sugestie? :D
28 grudnia 2018, 23:53
Klepsydra, a jakiż by inny?
Jeszcze "trochę" możesz schudnąć. A jeśli planujesz nosić te oversizy, bo lubisz, to "trochę + 5kg". Klepsydry taki styl pogrubia.
Figura fajna, rozwojowa.
Edytowany przez 28 grudnia 2018, 23:55