Temat: Jaki sok do wódki?

Niby soki są zdrowe... ale uwazam, że tylko te wyciskane przez nas. W kartonach jest mnóstwo cukru i chemii. Co pijecie najczęściej do drinków, żeby się nie zasłodzic? Jakie soki w kartonach/butelkach polecacie najlepiej do wódki?
grejfrut porzeczka
a ja uważam, że drink z wodą jest przepyszny!:) 30ml wódki, wyciśnięta cytryna (pół/cała- jak kto woli), parę kostek lodu, woda gazowana/niegazowana 50:50. dodatkowo mięta!:)) kwaśnawy, ale orzeźwiający i nie pochłaniasz bez sennsownych kalorii z soków:) jak spotykam się ze swoimi dziewczynami, które też walczą z kilogramami to pijemy tylko to!:D smacznego!  
hmm ja piję najczęściej wódkę cytrynówkę z colą 0 :) - najbardziej mi smakuje, a z soków to chyba klasyczna pomarańcza z Hotrex :)
czarna porzeczka, ananas...
brrrrrr wódka z sokiem ananasowym 
Pasek wagi
grejfrutowy albo limonkowy :)
Pasek wagi
Jeżeli nie chcesz czuć nieprzyjemności na następny dzień to polecam sok bananowy .
Pasek wagi
wódka + limonka z Tymbarku lub kaktus z Tymbarku. Do tego sok z cytryny i lód. Niezbyt często ale jest ok.
Pasek wagi

Lenag0 napisał(a):

Galijka napisał(a):

Najzdrowsza, pod każdym względem, jest woda mineralna. Pij czystą i przepijaj ;)
W życiu! 80% moich znajomych po takim połączeniu wszystko zwraca..Mi najbardziej smakuje z sokiem pomarańczowym lub grejpfrutowym (choć to samobójstwo, bo ona są gorzkie). Za to nienawidzę z jabłkowym, w ogóle nie pasuje. 


Nie macie racji absolutnie,poczytajcie sobie na ten temat. Wódki nie powinno się popijać niczym, ewentualnie wodą, żadne soki nie wchodzą w grę.  A cola? Tym bardziej! Ludzie popijają sokami,żeby zabić ten posmak który jest po wypiciu kieliszka, ale robią błąd niestety, bo na następny dzień to właśnie przez to m.in. mają megakaca lub wszystko im "stoi" w żołądku.

Wódkę powinno się popijać właśnie wodą lub zagryzać mięskiem. 

Nie powinno się jeść podczas picia chleba/ciast/słodyczy. Dodatkowo nawet wskazany jest sok w ogórków który neutralizuje w żołądku działanie alkoholu. Poza tym, taka rada: JEŚLI NIE CHCECIE SIĘ UPIĆ DO NIEPRZYTOMNOŚCI, walnijcie sobie przed popijawą pół kieliszka oleju, sprawdzony sposób:D

No i po co to chlać tą wódę....

Z niczym nie piję. Nigdy w ustach nie miałam i nigdy mieć nie będę.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.