- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
14 sierpnia 2017, 19:02
Czy są tu chętne osoby do rozmów i wzajemnego wspierania się?
Wątek w którym pisałam upadł ale liczę, że znajdą się nowe osoby, które starają się o maleństwo :)
Ile czasu się staracie?
Edytowany przez Victtory 14 sierpnia 2017, 19:03
2 października 2018, 12:39
My mielismy pierwsza wizyte w poradni leczenia niepłodności. Dostaliśmy skierowania na badania hormonalne. Wyniki w normie poza moim jednym. Mam podwyższony androstendion. Dzisiaj byłam pierwszy raz na monitoringu cyklu. Pecharzyk 15 mm w 13 dc. Lekarka mówiła ze pecherzyk jest trochę za mały jak na ten dzień cyklu ale mam przyjść jeszcze w piątek na usg. Ogólnie to codziennie mamy się starać :)
2 października 2018, 15:31
U mnie skok temp jest zazwyczaj 15 dc. Ale przecież owulacja może być do trzech dni przed lub po skoku. W piątek okaże się czy rośnie czy pękł czy nie będzie owulacji.
5 października 2018, 09:44
Bylam rano na monitoringu. Pecherzyk pekl, czyli jest po owulacji. Od jutra przez 10 dni mam brac duphaston 2x dziennie. Jezeli ciazy nie będzie to wtedy mam sie skontaktowac z nia w pierwszym dniu miesiaczki i umowimy sie na monitoring.
Edit: dodam jeszcze ze mierze temp i idealnie się wszystko pokrylo z tym monitoringiem.
Edytowany przez Pani_Selerowa 5 października 2018, 09:46
5 października 2018, 14:40
O to fajnie :) Czyli szansa jest.
A u mnie torbiel odrobinę się zmniejszyła. Ale w drugim jajniku pęcherzyk nie pękł i mam pole z płynem wielkości 18mm. Myślicie, że to przez douphaston? W pierwszej fazie cyklu wstrzymał owulację?
Jeszcze lekarz opisał, że to torbiel zespołu LUF.
5 października 2018, 16:06
Ja szczerze nie licze na ciaze. Dopoki wyniki meza sie nie poprawia to nie mamy szans.
Czytalam ze w pierwszej polowie cyklu nie bierze sie duphastonu/luteiny bo moga wstrzymac owulacje. Ale u Ciebie byl przepisany ze wzgl na ta torbiel pewnie. A co lekarz mowi? Bo ja sie kompletnie nie znam na tych torbielach.
A jsk sie czulas po duphastonie?