Temat: Pytanie do Matek bądź ciężarnych


Czy w czasie Ciąży "miesiączkowałyście" chodzi mi o krwawienie jeśli tak to przez jaki okres. I kiedy zaczął wam rosnąć brzusio.
Ja wcale. W 12 tc miałam plamienie i lekarka stwierdziła, że macica się jeszcze "oczyszcza". Wiem, że większe prawdopodobienstwo plamienia występuje na te dni, na które przypadałby okres, gdyby ciąży nie było. Każde plamienie i każdy ból brzuch trzeba konsultować z lekarzem, Mnie zaczął boleć brzuch jak na okres w 16tc i okazało się, że skraca się szyjka macicy, a to grozi przedwczesnym porodem, więc musiałam leżeć.
Brzuch było widać tak ok 5 miesiąca.
Pasek wagi
u mnie nie bylo zadnego krwawienia ani nawet plamienia. brzuszek dla mnie byl widoczny ok -20-21 tygodnia dla otoczenia natomiast kolo 7 miesiaca;)
nie miałam plamień ,brzuszek był widoczny koło 8 miesiąca
Pasek wagi
nie mialam plamienia, ale wiem, ze u wielu ciezarnych to sie zdarza. A brzuszek zaczal rosanc w ok 6 miesiacu 
Plamień nie miałam. Co do brzuszka to ze względu na moją nadwagę ciężko go było dostrzec... Ja starałam się dojrzeć różnicę około 20 tygodnia, ale wyraźny ciążowy (a nie po prostu gruby) brzuch miałam około 7 miesiąca.
U mnie zaczął rosnąć brzuch dopiero ok 7/8 miesiaca, tak to prawie nic nie bylo widac, a pozniej to mialam taka wielka , fajna piłeczke :D:D  a miesiaczkowania nie bylo wcale od 1 mies. ciazy, za to mdlosci i wymiotyyyyy
Zero miesiączki, bóle brzucha pojawiły się koło 20 tc, a brzuszek wcześnie, bo już 3/4 msc. 
Pasek wagi
U mnie nie było ani plamień ani krwawienia. Z pewnych powodów zorientowałam się, że jestem w ciąży dopiero w 9 tyg. a brzuszek zaczął mi rosnąc pod koniec 3 m-ca.
Pasek wagi
Nie krwawilam, brzuszek uwydatnil sie ok szostego miesiaca :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.