Temat: W oczekiwaniu na MaLeŃsTwO ***

Witajcie kobietki:)
A wiec w związku z tym iż,powstała grupa zamknięta o temacie "Przyszłe mamuśki" i nie kazdy moze w niej uczestniczyc postanowiłam założyć nowy wątek w którym możemy od początku zacząć rozmowe oczywiście na temat upragnionych dzidziusiów :))) Wiele osób równiez jest nie zadowolonych ze nie moze dalej śledzić losów przyszłych mamusiek a wiec ma możliwosc ponownie to robic na tym wątku i oczywiscie równiez proszę o kulturę.Równiez mamuśki z grupy zamkniętej są tu mile widziane i prosimy o każdą waszą cenną rade czy pomoc.
A wiec zapraszam wszystkie chętne przyszłe mamuśki,które planują dzidzię,juz ją noszą w brzuszku,czy poprostu te które juz tulą swoje maleństwa w ramionach :)))
Jeśli chodzi o mnie to w ciązy jeszcze nie jestem ale mam nadzieje ze to juz na dniach nastąpi, z czego ogromnie ogromnie się ciesze :)))
A wiec zapraszam kochane do dyskusji :)))
aneczka071980 wiem, wiem ilość Twoich wpisów na forum nie mogła powstać w ciągu chwili:)
Pasek wagi
jak patrze na tą listę to się stresuje, jeszcze niedawno byłam na dole :)
Mam do was dziewczyny pytanie odnoście porodu
rodziłyście/macie zamiar rodzic same czy z waszymi partnerami ?

Pierwsze dziecko rodziłam sama , to było 17 lat temu w Polsce, drugie rodziłam w Anglii z partnerem , fantastyczne przeżycie, niesamowite wsparcie, zaufanie, miłosć , cos pięknego , polecam poród wspólny :))))
Pasek wagi
> Mam do was dziewczyny pytanie odnoście porodu
> rodziłyście/macie zamiar rodzic same czy z waszymi
> partnerami ?

obie corki urodzilam z mezem i oboje wspominamy ze lzami w oczach te momenty:)
Pasek wagi
Ja pierwsza córkę rodziłam sama a druga pewnie tez urodze sama
witam dziewczynki
ja jedną córkę rodziłam sama,drugą z mężem i polecam zdecydowanie poród rodzinny
a ja po wizycie u gina i nastrój podły mam...
aneczka czemu podły nastrój?
Pasek wagi
Ehhh normalnie zaraz tu będę wyćMiałyście może robiony pomiar NT podczas usg w około 12-15 tygodniu?
Ja miałam...
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.