Temat: Koszt wesela/przyjęcia w restauracji

Powiedzcie mi dziewczyny ile kosztowały wasze wesela i na ile osób je robiłyście, i w jakiej części kraju?

Może ktoś z Waszych znajomych robił wesele na około 60-70 osób? Ile go/Was to wyniosło?

Myślę też o przyjęciach w restauracji - jakiś obiad w restauracji, więc jeśli któraś z Was robiła, to mówcie :) Właściwie skłaniam się ku obiedzie :)

Pasek wagi

sala 160 zl/os -> ok 10 tys za 60 osob (bez poprawin) garniak 1000, buty meskie 300, kosciol 200, usc 100, obraczki z wlasnego zlota 450 zl, auto free, kwiaty 140, nauki 50, poradnictwo 50, moje buty 300, kiecka free, bielizna 150, fryzura 70, makijaz darmo, pazury 70, plus koszty za wodke i soki (nie pamietam ile bo to tescie kupowali) ciasto i owoce i dekoracja sali w cenie, lacznie pewie 15-17 tys edit foty 200 zl (po znajomosci) 1200 zl didzej

sacria napisał(a):

My robiliśmy w zeszłe wakacje obiad w restauracji dla najbliższych. Było ok. 23-24 osób bodajże ok. 3 tys zł;) Czyli jakieś 125 zł na osobę- obiad + napoje/wino

ciekawe czy jak restauracja uslyszy obiad slubny to celowo podwyzsza cene. jak zrobilismy stype dla rodziny obiad + ciasto i napoje to wyszlo 2 tys od 50 osob, alkohol wnieslismy sami (ale doliczylam do kwoty)


Pasek wagi

Miasto na podkarpaciu: 65 tyś mieszkańców. Wesele 2,5 roku temu . Dom weselny

Liczba osób 65 - koszt 149 za osobę , co dawało jakieś 10.200 zł ,jedzenie było w cenie oprócz alkoholu, torta i placków.

owoce, soki, obiad, kawa herbata, przystawki itd mnóstwo żarcia było w cenie za osobę.

wrednababa56 napisał(a):

sacria napisał(a):

My robiliśmy w zeszłe wakacje obiad w restauracji dla najbliższych. Było ok. 23-24 osób bodajże ok. 3 tys zł;) Czyli jakieś 125 zł na osobę- obiad + napoje/wino
ciekawe czy jak restauracja uslyszy obiad slubny to celowo podwyzsza cene. jak zrobilismy stype dla rodziny obiad + ciasto i napoje to wyszlo 2 tys od 50 osob, alkohol wnieslismy sami (ale doliczylam do kwoty)

Nie, bo my nie płaciliśmy za osobę, tylko zamawialiśmy wg swojego uznania- np. 12 porcji tego, 11 tego, wg cen z menu;) A ja podałam ile wg moich wyliczeń wyszło za osobę po prostu:)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.