Temat: Panny Młode 2017/2018

Zapraszamy wszystkie Panny Młode które planują ślub w 2017/2018

Chciałabym żebyśmy tutaj wymieniały się radami dotyczącymi przygotowań :))




Oh ceny macie bardzo przyjemne... Ja mam w cenie wszystko bo płacę więcej za osobę i chyba Kraków generuje swoja cenę bo nie znalazłam ani Ja ani 2 moje przyjaciółki sali w okolicy poniżej 180zł od osoby z napojami oczywiście. Średnio cena w moim rejonie to 220zł/os chyba ze remizy strażackie w okolicy Krakowa ale tam cen nie znam. 

Pasek wagi

ja też płacę 190 zł od osoby - w cenie mamy napoje bez ograniczeń, kawę, herbatę i ciasta (bez tortu)

Hmm teraz sobie przekalkulowałam, ile mniej więcej impreza wyjdzie na osobę:

 cena podstawowa za talerzyk: 140 zł 

+ napoje i alkohole: ok. 190 zł / os.

+ ciasta i tort: ok. 230 zł / os. 

Wcale jednak tak atrakcyjnie to nie wychodzi

Pasek wagi

U mnie 190 zł/ osoba, bez tortu i alkoholu. Za tort na 100 osób wydam około 400 zł licząc 100 g na osobę, więc nie jest tak źle :)

Pasek wagi

te ceny które podajecie to za wesele jednodniowe? a czy któraś z was ma wesele z kucharką i zakupy robicie same? bo ja własnie tak bede mieć, i nie mam pojęcia ile mniej więcej takie zakupy spożywcze na 100osobowe wesele z poprawinami mogą kosztować...

ja dzisiaj jade po napoje :) bo w kauflandzie jest fajna promocja :) pepsi, mirinda, 7up butelka 0,5l za 1,95zł :)

w piekarni w której bedziemy zamawiać tort i ciasta na wesele i kołacz cena tortu to 46zł/1kg. na 104osoby musimy liczyć około 11kg tortu... bo jednak kucharki też przydałoby sie poczęstować

U mnie wesele jednodniowe, nie robimy zakupów, wszystko sala przygotowuje. :)

Pasek wagi
wiem, wiem :) ale ja pytam ile tak mniej więcej mogą kosztować nas takie zakupy, które bedziemy robić sami :)

Krystaliczna napisał(a):

te ceny które podajecie to za wesele jednodniowe? a czy któraś z was ma wesele z kucharką i zakupy robicie same? bo ja własnie tak bede mieć, i nie mam pojęcia ile mniej więcej takie zakupy spożywcze na 100osobowe wesele z poprawinami mogą kosztować...ja dzisiaj jade po napoje :) bo w kauflandzie jest fajna promocja :) pepsi, mirinda, 7up butelka 0,5l za 1,95zł :)w piekarni w której bedziemy zamawiać tort i ciasta na wesele i kołacz cena tortu to 46zł/1kg. na 104osoby musimy liczyć około 11kg tortu... bo jednak kucharki też przydałoby sie poczęstować

Mysmy dzis kupili coca cole w biedronce po promocji jest. dwupak po 1l burtelka. Wyszlo 2.25zl/litr

ja mam wesele tzw "wiejskie" z gosposia itd

Wiem ze napoje w wiekszych butelkach sa tansze, ale nam sie nie podoba jak taka duza butla stoi na stole i wszystkie soki bedziemy miec w 0,5l butelkach :) oprocz sokow niegazowanych ktore beda w dzbankach :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.