Temat: WESELE- moje pomysly:)

Hej, zauwazylam ze jest nas troszke wiec moze kazda podzieli sie jakims fajnym pomyslem...ja mam jeden i na pewno wam o nim powiem:)
A wszytsko na miare szyte...doslownie wymiary co centymer sie podaje...jest ich z 50....a nawet jak pojdzie do kosza to zadne pieniadze...a z drugiej strony wszytskie salony z kad je sprowadzaja...?:)
Święta prawda ;D W salonie to te suknie nie są warte nawet 1/4 tej ceny którą trzeba zapłacić ;/ cóż taki biznes
Ooo... nie było mnie tylko dwa dni, a sporo musiałam nadrobić... :)  Oj ta choroba... dobrze, że temperaturka spadła, bo normalnie umierałam... :) Dobrze, że Moje Kochanie się poświęciło i przyjechało do mnie po pracy zaraz czułam się lepiej... :)
Pozdrawiam Was cieplutko dziewczynki!!
Pasek wagi
ja suknie bede miec szyta u mojej krawcowej za gora 1200zl  tanio tym bardziej ze za taka suknie musialabymz 4tys wywalic..babka sie zna bo szyla 13 lat w salonie slubnym wiec moge jej zaufac:)
Super że masz kogoś takiego ;D Szkoda że z Poznania ;/ Ja pewnie będę kupować w salonie ;/ Pożyjemy, zobaczymy ;D
Hej, chwilę mnie nie było ale już do Was wracam!

Dzięki za odpowiedzi w sprawie dania "na tace" odnośnie ślubu kościelnego- powiem szczerze w zyciu się czegos takiego nie spodziewałam, że w niektórych kościołach jakies cenniki maja. my w takim razie taz damy te 400 stówy i ani grosza więcej.

86skorpion86 ciesszę się, że juz lepiej się czujesz!

Kitvu widze jednak zdecydowałaś się na inną sukienke- kiedy możemy liczyc na zdjecia?

aischa48 widzę, że dodałas nowe zdjęcia w pamiętniku- super chudniesz! naprawdę widac tą różnicę!

mellanie chyba wiem o jakie sukienki Ci chodzi- te z Ebay? Też myślałam nad sprowadzeniem jednej takiej do Anglii jako zamienną na zdjęcia na plener na 2'gi dzien.. To sa suknie identyczne jak firmowe np. ja znalazłam suknię z kolekcji Włoskich sukien Ślubnych Di Gio tam, która jest warta dobrych parę tysięcy- u nich z przesyłka do uk około 100 funtów..wydaje mi sie , że to szyja osoby, które "wyniosły" pocichu z fabrk projekty sukien i teraz szyja za 10% ceny na zamówienia dokładnie to samo- patrząc na komentarze- same pozytywy niczego innego sie niespodziewam.. A co ty o tym myślisz? Widziałaś już jakąś na zywo? Jakiej jakości maja materialy itd?

Anneli Ty myślisz o kwiatku we wlosach, a ja o białych i naturalnych rzemykach powplatanych..
Wlasnie nie widzialam zadnej na zywo ale mysle nawet jakby miala sie zmarnowac to tylko 100funtow...a nie kilka tysiecy...moj M sie smieje ze moge kilka miec na weselu:P
Nie pamietam czy wam juz mowilam ale mam juz kosciol na 18, fryzjer na 9 i od dzis mamy fotografa i kamerzyste w jednym na caly dzien....wiec w sumie narazie wszytsko...tylko schudnac i kupowac kiecke:P
Witajcie   
zamówiliśmy dzisiaj obrączki. 4,5 mca do ślubu, a mi już się śni codziennie że idę do kościoła i nie mam wiązanki, albo welonu...hi hi
Hej, wiecie moze czemu przy pamietniku nie moge zmienic zeby wszyscy go ogladali tylko ja moge a pod spodem na czerwono ze naruszylam regulamin...ale jak im napisalam maila kilka dni tego w jaki sposob to siedza cicho:/

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.